GTA Online: Cotygodniowa aktualizacja, nie przegap niczego!

Fani Grand Theft Auto 6 są w pełnym rozkwicie, ale lojaliści GTA Online nadal cieszą się grą. Co tydzień na serwerach GTA Online wprowadzane są nowe aktualizacje, przynoszące nowe misje, samochody, a nawet gry. Darmowe pieniądze dla graczy. Istnieje wiele zachęt do zalogowania się po aktualizacji, ale czasami trudno określić, kiedy to nastąpi. Na szczęście GTA Online publikuje aktualizacje regularnie, więc możesz mieć pewność, że będą się one pojawiać co tydzień o tej samej porze. Aby być na bieżąco i niczego nie przegapić, oto, kiedy możesz spodziewać się zmian w GTA Online.

Godziny cotygodniowych aktualizacji GTA Online

Nowe samochody, więcej pieniędzy, co tylko chcesz. GTA Online aktualizuje się co tydzień w czwartki o 1:00 czasu polskiego. Aktualizacje te obejmują drobne poprawki obejmujące nowe samochody, misje i nie tylko, aż po większe dodatki do zawartości, w zależności od tygodnia.

Aby dowiedzieć się, o której to się dzieje w Twojej strefie czasowej, oto kilka godzin, w których cotygodniowa aktualizacja będzie wdrażana: 1:00 PT, 4:00 ET, 9:00 GMT, 20:00 AEDT.

Na szczęście wszystkie szczegóły dotyczące tego, co pojawi się w GTA Online, można co tydzień uzyskać za pośrednictwem portalu informacyjnego Rockstar. Tutaj co tydzień udostępniane są szczegółowe informacje na temat nowej zawartości sieciowej dodanej do katalogu gry, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przed aktualizacją, to jest właściwe miejsce.

Oczywiście, jeśli wolisz sam sprawdzić, co dodano do GTA Online, zawsze możesz zalogować się po aktualizacji i przygotować się do eksploracji.

Źródło: dotesports.com