GTA Online, aby otrzymać nowe rozszerzenie fabularne o nazwie „Kontrakt” z Franklinem z GTA V


GTA Online dostanie rozszerzenie fabularne o nazwie „Kontrakt”, w którym pojawi się postać z GTA V Franklin i będzie miało miejsce wiele lat po wydarzeniach z kampanii dla jednego gracza. Franklin będzie pracował w swojej nowej „agencji rozwiązań dla celebrytów” w grze, która zostanie wydana 15 grudnia, i będzie zawierać Dr. Dre, który skomponował nową muzykę do gry.

Rozszerzenie (które, podobnie jak wszystkie aktualizacje GTA Online, będzie darmowe) wprowadza F. Clinton and Partner, agencję oferującą rozwiązania problemów elity Los Santos, według Rockstar Newswire. Za pośrednictwem Lamara Davisa twoja postać z GTA Online spotka się z Franklinem i otrzyma zadanie przeniesienia firmy na wyższy poziom.

Prezenter radiowy GTA 5 (i współautor GTA Online) DJ ​​Pooh skontaktuje się z Franklinem w ramach opowieści, aby wspomnieć o potencjalnym kliencie – Dr. Dre. Dr Dre zgubił swój telefon, który zawiera niewydaną nową muzykę. Będziesz odpowiedzialny za zabezpieczenie torów i zwrócenie ich słynnemu artyście – i możesz to zrobić sam lub z załogą.

Według Rockstar będziesz pracować z samym Franklinem, Chop the Dog i hakerem o imieniu Imani, aby odzyskać ślady z byłej dzielnicy Franklina, imprez w Los Santos i biur FIB. Jak widać z powyższego zwiastuna, spotkamy się również z innymi wybitnymi muzykami, z Andersonem. Pojawia się Paak, a na ścieżce dźwiękowej pojawia się epizod ze Snoop Dogg, który wskazuje na inny epizod.

Te piosenki, jak można się spodziewać, znajdą się w grze, a Rockstar obiecuje o wiele więcej muzyki w aktualizacji. „Nowa eklektyczna stacja radiowa z kilkoma bardzo specjalnymi gośćmi, ogromne pierwsze w swoim rodzaju aktualizacje istniejących stacji radiowych, w tym tona nowych i niepublikowanych ekskluzywnych utworów Dr. Dre i potężny skład artystów ”, zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią.

W aktualizacji pojawią się nowe bronie, pojazdy, kontrakty na trafienia i inne funkcje. „W nadchodzących dniach”, mówi Rockstar, dowiemy się więcej o muzyce i dodatku jako całości.

Ta aktualizacja wydaje się być odpowiedzią na wiele, wiele lat nawoływania do fabularnego DLC w Grand Theft Auto 5. Jednak nadal nie wiadomo, w jaki sposób dodatek zostanie zintegrowany z rdzeniem GTA Online.

Potwierdza to, że Dr. Dre pracował nad nową muzyką do GTA Online, a nie do GTA 6, jak niektórzy mieli nadzieję. Nie słyszeliśmy nic o GTA 6 poza faktem, że jest w fazie rozwoju, choć niektórzy uważają, że Rockstar wrzucił zrzut ekranu do remasteru trylogii GTA w San Andreas.

Źródło

– Reklama –Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4FF9BB8ECA424CB3A40149D65389F442&url=https%3A%2F%2Ftechnosports.co.in%2F2021%2F12%2F10%2Fgta-online-to-get-a-new-story-focused-expansion-called-the-contract-featuring-franklin-from-gta-v%2F&c=17891736975310620842&mkt=fr-fr