GTA IV jest bardziej spektakularny niż kiedykolwiek w tym stworzonym przez fanów remake’u Unreal Engine 5


Oprócz kontrowersji i dyskusji fanów, nie ma wątpliwości, że GTA IV to jedna z najlepszych odsłon sagi. To było także pierwszy wydany na konsole PS3 i Xbox 360 po długim panowaniu w pierwszej połowie 2000 roku.

GTA 4 stało się arcydziełem katalogu PS3 i Xbox 360, który wydał również dwa rozszerzenia o nazwie The Lost and Damned y Ballada o geju Tony.

Wielu chce zobaczyć remaster lub nową wersję GTA IV na PC i obecnych konsolach. Prawda jest taka, że ​​Rockstar nad tym pracował, ale postanowił go anulować, aby skupić się na rozwoju GTA 6.

WIDEO

Remake GTA IV – Unreal Engine 5 Amazing Showcase l Concept Trailer

Jak wyglądałoby GTA IV z Unreal Engine 5? To pomysł bardziej utopijny niż prawdziwy, bo na razie sandbox Rockstara pozostaje wspaniałym wspomnieniem już odległego 2008 roku.

Ponadto należy pamiętać, że Rockstar nie używa Unreal Engine dla twoich gier. Ciekawe jest jednak poznanie tej alternatywnej rzeczywistości, w której GTA 4 wykorzystuje Unreal Engine 5, aby uczynić nas długimi zębami.

Użytkownik TeaserPlay, znany ze swoich odtworzeń stworzonych na Unreal Engine 5, udostępnił hiperwitaminową wersję GTA 4 na swoim kanale YouTube.

WIDEO

GTA VICE CITY – 5 ciekawostek megaklasyki Rockstar

Film (który możesz zobaczyć powyżej) pokazuje jak wyglądałby Liberty City z silnikiem Epic, a także różne scenariusze, przez które przechodzi Niko Bellic w fabule gry. Bądź ostrożny, bo charyzmatyczny bohater GTA 4 pojawia się również w filmie.

Co najlepsze, ta rekonstrukcja GTA IV w U5 szanuj wizualny styl gry. Jeśli pamiętasz, GTA IV postawiło na chłodniejsze kolory i bardziej realistyczny aspekt wizualny niż poprzednie części… a nawet bardziej niż GTA V.

Recenzja monitora Sony Inzone M9 na PS5 i PC

Sony inzone m9 recenzja

W związku z GTA 4 pojawiła się niedawna plotka, że ​​GTA 6 będzie miał rozszerzenia podobne do The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony.

GTA IV to jedna z najlepszych gier w sadze Rockstar. Obecnie można w nią grać tylko w jej oryginalnych wydaniach na PS3, Xbox 360 i PC, ponieważ nie ma remastera na PC ani obecnych konsolach. Czy nasze marzenie kiedyś się spełni?Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/26/gta-iv-is-more-spectacular-than-ever-in-this-fan-made-unreal-engine-5-remake/