GTA 6: zwiastun ożywia nostalgię za Vice City i willą Tommy’ego Vercettiego

Strumień płomieni z Waiting

Kolejna część Grand Theft Auto, GTA 6, cieszy się dużym zainteresowaniem. Rzeczywiście, wśród fanów panuje zamieszanie i analizują najmniejsze informacje na temat gry. Jedna z najnowszych plotek dotyczy możliwego powiązania gry z Vice City, symbolicznym miastem serii.

Vice City: Powrót do sedna akcji?

W centrum wszelkich spekulacji znajduje się Vice City, czyli wirtualna reprezentacja Miami w uniwersum GTA. Plotki sugerują, że GTA 6 może przenieść nas z powrotem do tego kultowego miasta. Chociaż oddzielenie uniwersum HD od ery PS2 wprawia nas w zakłopotanie, fani zastanawiają się nad możliwością powiązań między różnymi grami. Nadmorski dom Tommy’ego Vercettiego, niezapomnianej postaci z klasyka z 2002 roku, stał się centralnym punktem zainteresowania.

Pomimo niepewności, kusząca możliwość nawiązania do Tommy’ego Vercettiego w GTA 6 dodaje dodatkową warstwę intrygi do zbliżającej się premiery gry.

Rezydencja Tommy’ego Vercettiego zidentyfikowana w zwiastunie?

Post na Reddicie twierdzi, że zidentyfikowano budynek przypominający rezydencję Tommy’ego Vercettiego w zwiastunie GTA 6. Jednak odległe i niecentralne położenie budowli na szerokim ujęciu Vice City utrudnia potwierdzenie. Dyskusje w komentarzach do posta wyrażają mieszankę ekscytacji i sceptycyzmu.

Niektórzy fani planują ponowne odwiedzenie rezydencji w GTA 6, podsycani nostalgicznymi wspomnieniami z GTA: Vice City, inni natomiast wyrażają wątpliwości ze względu na różnice w wielkości i położeniu. Pomimo niepewności, oczekiwania na GTA 6 wciąż rosną.

Źródło: www.bing.com