GTA 6: znawcy ogłaszają powrót dodatków dla jednego gracza

Plotki wokół GTA 6 i powrotu dodatków dla pojedynczego gracza

Fani Grand Theft Auto z niecierpliwością czekają na nowe rozszerzenia dla jednego gracza od czasu GTA 4 i może się to zmienić wraz z premierą GTA 6.

Rockstar Games gotowe na ożywienie rozszerzeń dla pojedynczego gracza w GTA 6?

Rockstar Games mogłoby z powodzeniem wznowić rozszerzenia dla jednego gracza w GTA 6. Rzeczywiście, po wydaniu rozszerzeń dla jednego gracza do GTA 4 i Red Dead Redemption, Rockstar Games odłożyło ten trend na bok, wydając GTA 5 i Red Dead Redemption 2. Wydaje się jednak, że to wybór nie był taki łatwy. Według wiarygodnego informatora Rockstar Games, firma rozważała wypuszczenie dodatków dla jednego gracza do tych gier, zanim musiała porzucić ten pomysł i skupić się na innych projektach. Innymi słowy, Rockstar Games nie zrezygnowało jeszcze całkowicie z dodatków dla pojedynczego gracza.

Informacja ta pochodzi od Tez2, który zasugerował, że GTA 6 może zyskać na rozszerzeniach dla jednego gracza. Jednak nic nie jest jeszcze gwarantowane i może się zdarzyć, że ta treść zostanie ostatecznie porzucona. Tez2 stwierdził w szczególności, że „Każda wersja od Grand Theft Auto IV uwzględniała rozszerzenie dla jednego gracza. Tyle że Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption 2 nie doczekały się kontynuacji ze względu na priorytet przyznany trybowi sieciowemu i rozpoczęcie prac nad kolejną grą. »

Wewnętrzne źródło w Rockstar Games kontynuuje: „Nie rozumiem, dlaczego Rockstar nie miałby zastosować tego samego schematu w przypadku GTA 6, a następnie zdecydować się na cięcie lub kontynuację. Tym razem jednak mogli wybrać drugą opcję, zawierającą więcej epizodycznej zawartości w postaci rozszerzeń, a nie prostego rozszerzenia dla jednego gracza. Mogliby je wypuszczać co rok lub dwa, co pomogłoby zmniejszyć presję rozwojową. »

Czy to wszystko prawda? Nikt nie wie. Nie można zweryfikować tej informacji. Jednak Tez2 udowodnił już swoją niezawodność w przeszłości, więc nie ma powodu wątpić w to, co tutaj powiedziano. Niestety, stwierdzenia te nie są zbyt wciągające i wymagana jest ostrożność. Na ten moment Rockstar Games nie wydało jeszcze żadnego komunikatu na ten temat. Jeśli to się zmieni, odpowiednio zaktualizujemy artykuł.

Źródło: www.bing.com