GTA 6 wyjdzie w 2024 roku bez trybu wieloosobowego: moja prognoza


GTA Online – czy przetrwa po GTA 6? (fot. Rockstar Games)

Czytelnik czyni pewne przewidywania dotyczące wydania GTA 6 i opiera je na sukcesie Red Dead Redemption 2, a nie GTA 5.

W tym tygodniu pojawiło się wiele plotek na temat GTA 6, ale żadna z nich nie powiedziała nic nowego ani zaskakującego i powiedziałbym, że nadal nie wiemy nic ważnego o grze poza scenerią i dwoma głównymi bohaterami: mężczyzną i kobieta. Nie ma sensu spekulować na temat rozgrywki poza tym, ponieważ Rockstar ma tyle pieniędzy i czasu, że mogą robić prawie wszystko, co chcą.

Uważam jednak, że jest jedna rzecz, która sprawia, że ​​wszystko jest trochę bardziej przewidywalne: Red Dead Redemption 2. Nigdy nie będzie tak duże jak Grand Theft Auto, ale myślę, że ludzie nie doceniają tego, jak ogromne jest, większe niż prawie wszystko inne, co nie jest grą Nintendo, w tym jakąkolwiek pojedynczą grą FIFA lub Call Of Duty. Poszło znacznie lepiej niż oczekiwano i Rockstar udowodnił, że mogą odnieść duży sukces z mniej oczywistego materiału, jeśli będą przestrzegać pewnych zasad.

Nie wierzę, że Rockstar jest w tym tylko dla pieniędzy, myślę, że chcą przesunąć granicę i chociaż jestem pewien, że w Take-Two są ludzie, którzy chcą po prostu zrobić GTA 5 z lepszą grafiką, wierzę, że Rockstar to zrobi spróbuj zrobić więcej i myślę, że wykorzystają Red Dead Redemption 2 jako dowód, że mogą to uruchomić.

GTA 5 trwa już tak długo, że myślę, że wiele osób zapomniało, że ma nawet tryb fabularny. To Red Dead Redemption 2, które jest znane ze swojej fabuły i postaci i chociaż powiedziałbym, że robi to o wiele lepiej niż GTA 5, pod spodem jest ta sama podstawowa formuła. Myślę, że Rockstar będzie chciał odzyskać reputację GTA, którą kiedyś miał i pokazać, że potrafi opowiedzieć świetną historię osadzoną we współczesnych czasach.

Łatwo o tym zapomnieć, ale Red Dead Redemption 2 nie wystartowało z Red Dead Online, miało wersję beta, ale oficjalna premiera nastąpiła dopiero ponad sześć miesięcy później. Myślę, że dzieje się tak głównie dlatego, że chcieli, aby główna gra została wydana na Boże Narodzenie, ale wierzę też, że chcieli, aby historia znalazła się w centrum uwagi, ponieważ nie chcieli, aby wszyscy przeskakiwali do trybu online i nigdy nie skończyli grać w trybie dla jednego gracza.

Myślę, że GTA 6 będzie takie samo, a Rockstar wykorzysta dowody z Red Dead Redemption 2, aby przekonać swoich szefów, że to zadziała, a także fakt, że GTA Online wciąż działa i właściwie nie ma potrzeby rozpoczynania czegoś nowego. Nie wiem, czy w końcu uruchomią równolegle GTA Online 1 i 2, ale podejrzewam, że najpierw to zrobią, zanim zamkną pierwszą. Nie wiem, jak długo to potrwa, ale myślę, że co najmniej rok lub dwa.

Jeśli chodzi o prognozę na rok 2024, jest to nieco prostsze. Rockstar ogłosił grę w zeszłym roku, kiedy naprawdę nie było takiej potrzeby. Niczego nie pokazali, Take-Two nie potrzebowało rozgłosu i nie ma powodu sądzić, że ogłosili to z jakiegokolwiek innego powodu niż to, że zbliża się do ukończenia. W końcu powiedzieli, że robią duże postępy.

Nie sądzę, żeby było coś, co sugerowałoby, że wyjdzie w tym roku, bo już byśmy coś słyszeli, ale przewiduję, że wyjdzie w przyszłym roku. O ile nie ma jakiegoś ogromnego wewnętrznego opóźnienia, naprawdę nie ma sensu ogłaszać gry, o której wszyscy już wiedzą, że istnieje w 2022 roku, nic o tym nie mówić, a następnie nie wydawać jej do 2025 roku.

Więc proszę bardzo, takie są moje przewidywania. Przy odrobinie szczęścia nie potrwa długo, zanim dowiemy się, czy mają rację, czy nie. Zwłaszcza, że ​​wydanie w 2024 roku może oznaczać ujawnienie w 2023 roku. Oto nadzieja…

Przez czytelnika Redruma

Funkcja czytnika niekoniecznie reprezentuje poglądy GameCentral lub Metro.

W dowolnym momencie możesz przesłać własną funkcję czytnika od 500 do 600 słów, która, jeśli zostanie wykorzystana, zostanie opublikowana w następnym odpowiednim weekendowym slocie. Po prostu skontaktuj się z nami pod adresem gamecentral@metro.co.uk lub skorzystaj z naszej strony przesyłania rzeczy, a nie będziesz musiał wysyłać wiadomości e-mail.

WIĘCEJ: 50 Cent sugeruje, że jest w GTA 6 – obiecuje wkrótce więcej informacji

WIĘCEJ: GTA 6 ma nową super zaawansowaną technologię fizyki wody, która twierdzi, że jest poufna

WIĘCEJ: Fani GTA 6 odkrywają pierwsze wskazówki dotyczące GTA Online 2 w ujawnionych filmach

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy ze Skrzynki odbiorczej i Funkcje Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64053b3cf5344132b2d32ba115643f84&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2023%2F03%2F05%2Fgta-6-will-be-out-in-2024-with-no-multiplayer-my-prediction-18378745%2F%3Fico%3Dtrending-post-strip_item_3&c=7564515223937585296&mkt=fr-fr