GTA 6: Wszystkie najnowsze informacje na temat długo oczekiwanej gry w 2025 roku

Fani gier wideo mają do dyspozycji szeroki wybór serii, ale nie ma gier rywalizujących z GTA. Czy jesteś fanem GTA? Pewnie zastanawiasz się, co przyniesie Ci premiera GTA 6 w 2025 roku.

GTA 6: bardzo oczekiwana premiera

GTA 6 (Grand Theft Auto VI – Rockstar Games) to jedna z najbardziej oczekiwanych serii gier wideo, która doprowadza fanów do szału po ujawnieniu zwiastuna GTA 6. Ta długo oczekiwana gra wideo ma przewyższyć poprzednie gry z tej serii.

Premiera GTA 6 w 2025 roku

Premiera GTA 6 planowana jest na rok 2025, po czym ukaże się rekordowy zwiastun premierowy. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o nadchodzącej grze wideo, jesteśmy tutaj, aby poszerzyć Twoje horyzonty. Zdradzimy Wam wszystko, co trzymał w tajemnicy Rockstar Games, słynny amerykański wydawca gier wideo.

W GTA 6 nadal będzie dostępnych wielu bohaterów. Tym razem w grze GTA 6 po raz pierwszy ujawniona zostanie także Lucia, żeńska bohaterka. Główny bohater, Jason, i główna bohaterka, Lucia, połączą siły, aby wspólnie dokonywać napadów.

Lokalizacja gry sprowadzi fanów GTA z powrotem do Vice City. Nowość polega na tym, że stan zwany Leonida, przypominający Vice City, będzie miał jeszcze większy obszar. Będą granice stanu, bagna, plaże itp.

W GTA 6 pojawią się także nowe gatunki zwierząt. W grze pojawią się zwierzęta specyficzne dla regionu, takie jak krokodyle i flamingi.

Świat Grand Theft Auto będzie żywym, dynamicznym światem, w którym wszystko może się zdarzyć. Odległe obszary tej gry nie będą pozbawione niebezpieczeństw.

Budynki w nowej grze GTA 6 będą miały ciekawsze wnętrza. Budynki będą także bardziej podatne na zniszczenie – o to fani GTA prosili od lat.

Plotki wokół GTA 6

Oczywiście zespół GTA 6 potwierdził, że gra ukaże się w 2025 roku. Fani GTA uważają, że spółka-matka GTA, Rockstar Games, wypuści grę jesienią 2025 roku. Fani GTA zakładają również, że GTA 6 będzie wystartuje tuż przed sezonem świątecznym przyszłego roku.

Data premiery może zawsze ulec zmianie w zależności od postępów w grze, ale fani GTA są pewni, że Rockstar Games dotrzyma słowa. Wszyscy fani GTA spodziewają się również, że przed końcem tego roku zostanie wydany drugi zwiastun premierowy GTA.

Gra wideo ukaże się wyłącznie na konsolach PlayStation i Microsoft Xbox Series

Źródło: Brightsideofnews.com