źnienia. Czy warto czekać? Sprawdź najnowsze plotki o GTA 6!

GTA 6, ale nie do końca

Według ostatniego raportu o zarobkach firmy Take-Two, rok podatkowy 2025 jest „bardzo wyczekiwanym” rokiem dla firmy, ponieważ wtedy spodziewają się wejść w nową erę, wprowadzając kilka przełomowych tytułów, które wyznaczą nowe standardy w branży i umożliwią osiągnięcie ponad 8 miliardów USD w rezerwacjach netto i ponad 1 miliard USD w Skorygowanych Nieograniczonych Operacyjnych Przepływach Pieniężnych. To oznacza, że GTA 6 prawdopodobnie zostanie wydane w okresie między 1 kwietnia 2024 r. a 31 marca 2025 r., a wakacje 2024 wydają się najbardziej prawdopodobną opcją.

Długie oczekiwanie na GTA 6

Rockstar praktycznie nic nie powiedział o GTA 6, tylko małe zwiastuny, podczas gdy wycieki na ogromną skalę ujawniły projekt, który wygląda na bardzo szczegółowy i rozległy. Jednak z powodu opóźnień w wielu głównych grach, które popychają wiele do następnej wiosny lub lata, okresu, który teraz przeżywamy z Redfall, Jedi Survivor, Tears of the Kingdom, Diablo 4 i Final Fantasy XVI w ciągu około dwóch miesięcy od siebie, wakacje 2024 wydają się najbardziej prawdopodobną opcją dla wydania GTA 6.

GTA 5 a GTA 6

GTA 5 zostało wydane we wrześniu 2013 r. i od tamtej pory sprzedało się w 180 milionach egzemplarzy, co czyni go drugą najbardziej dochodową grą wszechczasów po Minecraft. Jednakże, z powodu rozwoju branży gier wideo w ciągu ostatniej dekady, GTA 6, o ile nie wystąpią jakieś katastrofy, prawdopodobnie będzie najszybciej sprzedającą się grą w historii, pokonując GTA 5 miliard dolarów w ciągu trzech dni.

Opóźnienie i ryzyko

Chociaż GTA 6 powinno zostać wydane w 2025 roku, istnieje możliwość opó