GTA 6: Surfowanie i wodne aktywności – Przecieki

Nadchodzące przecieki GTA 6 ujawniają wodne aktywności, w tym surfowanie

Nadchodzące przecieki GTA 6 stają się coraz częstsze i ciekawsze. Teraz niedawny przeciek ujawnił, że nadchodzące GTA 6 będzie zawierało zajęcia wodne, takie jak surfowanie.

Ulepszona fizyka wody i nowe aktywności

Według doniesień serwisu Dexerto Gaming, informator o nazwisku Aleix Venturas ujawnił na Twitterze, że Rockstar Games planuje ulepszyć fizykę wody w Grand Theft Auto 6. Ponadto wprowadzi kilka wodnych aktywności. Jednak wyciekający usunął teraz swój profil na Twitterze. Sama firma nie ujawniła żadnych informacji na ten temat.

Możliwość surfowania w Vice City

Jednak wielu graczy jest przekonanych, że w Grand Theft Auto 6 prawie na pewno pojawi się Vice City, czyli fikcyjna wersja Miami na Florydzie, znanego z plaż i sportów wodnych. GTA 6 wprowadzi kilka działań związanych z wodą, w tym surfowanie.

Nowy silnik RAGE 9

Poprzedni przeciek ujawnił, że studio gier może wykorzystać w nadchodzącej grze nowy silnik RAGE 9, który może generować realistyczne fale wodne i efekty kolizji.

Niegrywalne dla milionów graczy?

Niedawno wyciek ujawnił również, że GTA 6 najprawdopodobniej będzie niegrywalne dla milionów graczy. Ponieważ gra prawdopodobnie będzie dostępna tylko na konsolach nowej generacji, takich jak PC, Xbox Series i PS5. Tak więc będziemy musieli trochę poczekać, zanim będziemy mogli zdobyć Grand Theft Auto 6.

Podsumowanie

GTA 6 będzie zawierało zajęcia wodne, takie jak surfowanie. Wprowadzi ulepszoną fizykę wody i kilka wodnych aktywności. Możliwe, że pojawi się w Vice City. Studio gier może wykorzystać nowy silnik RAGE 9. Gra prawdopodobnie będzie dostępna tylko na konsolach nowej generacji.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64622d1057114d65bec4b99ff95bd667&url=https%3A%2F%2Fwww.phoneworld.com.pk%2Fgta-6-will-introduce-several-water-based-activities-including-surfing%2F&c=8959012078089468605&mkt=fr-fr