GTA 6: Wkrótce ujawnienie daty premiery?

GTA 6: Fani niecierpliwie czekają

Od ponad 10 lat GTA 5 bawi fanów, ale nawet najbardziej zagorzali z nich muszą przyznać, że oczekiwanie na kontynuację, GTA 6, staje się zbyt długie. W ciągu ostatnich kilku tygodni zajmowaliśmy się wszystkimi przeciekami dotyczącymi GTA 6, począwszy od nowych, rewolucyjnych funkcji, otwartego świata i przestępczych działań, jakie można w nim wykonywać, po mechanikę, którą można by zapożyczyć z Red Dead Redemption 2. Chociaż żaden Chociaż to informacje nie są oficjalne, wiemy, że gra jest w fazie rozwoju, co potwierdziło Rockstar Games w zeszłym roku.

Data premiery GTA 6: ujawnienie poufnych informacji

GTAForums, platforma, na której w zeszłym roku wyciekło 90 fragmentów materiałów filmowych z wczesnych etapów rozwoju GTA 6, przeprowadziła niedawno ankietę na temat możliwej daty premiery GTA 6. Choć większość ludzi losowo odgadła tę datę, Rockstar Insider Tez2 ujawnił kluczowe informacje na temat GTA 6 data premiery Według źródła „kilku deweloperów” spodziewa się premiery GTA 6 wiosną 2025 roku.

Jednakże Tez2 wspomniał również, że Rockstar dotrzymał wiosennej daty premiery niektórych swoich poprzednich gier, takich jak GTA 5 i Red Dead Redemption 2, które zostały przesunięte na później w odpowiednich latach premiery. Możliwe zatem, że premiera GTA 6 nastąpi w drugiej połowie 2025 roku.

Ogłoszenie GTA 6: Prognozy

Kiedy więc można by ogłosić GTA 6? The Insider powiedział: „Spodziewam się, że ogłoszenie zbiegnie się z obchodami urodzin Rockstar, gdzieś pomiędzy końcem listopada a początkiem grudnia”. A jeśli nie, to ogłoszenie w lutym. »

Poprzednie przecieki

Ten harmonogram premiery potwierdza wcześniejsze pogłoski dotyczące możliwej daty premiery GTA 6. W zeszłym roku kilku znawców branży gier twierdziło, że Take-Two Interactive mogłoby oficjalnie ogłosić GTA 6 17 maja podczas rozmowy telefonicznej z inwestorami, ale tak się nie stało. Jednak w filmie Tom Henderson, który wyciekł z Call of Duty, przewidział, że GTA 6 może zostać wydane w 2024 lub 2025 roku. Dziennikarz Bloomberg Jason Schreier również poparł twierdzenia Hendersona.

Analitycy Raymond James ocenili także akcje Take-Two Interactive, spółki-matki Rockstar Games, ze względu na obiecujące prognozy na rok 2025 i lata kolejne. Sugeruje to możliwą premierę w 2025 roku.

Źródło: www.bing.com