GTA 6: Wczesna data premiery według wtajemniczonego!

Spekulacje na temat premiery GTA 6: możliwa niespodzianka w zasięgu wzroku

GTA 6: Szczegóły uruchomienia

Według Według tego informatora premiera GTA 6 mogłaby nastąpić w styczniu lub lutym 2025 roku, czyli za niecały rok. Jego poprzedni i dokładny opis zwiastuna GTA 6 na kilka godzin przed jego premierą uwiarygodnia jego twierdzenia.

Wiadomość ta pojawia się w kontekście plotek, że Rockstar Games może zaprezentować zwiastun GTA 6 2 przed majem 2024 roku, tuż przed konferencją dotyczącą wyników finansowych. Firma zaktualizowała nawet stronę na swojej stronie internetowej z „Obejrzyj zwiastun 1” do „Wideo”. Ponadto doniesienia sugerują, że wkrótce mogą pojawić się zamówienia przedpremierowe na GTA 6, a gra została dodana do listy „Gry”, gdzie użytkownicy będą mogli kupować gry i powiązane z nimi przedmioty na stronie Rockstar.

Platformy GTA 6

Chociaż data premiery jest nadal przedmiotem spekulacji, mówi się również, że gra prawdopodobnie będzie początkowo dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation i Xbox. Bazując na poprzednich trendach, Rockstar Games zazwyczaj wydaje gry na konsole, a wersja na komputery PC pojawia się rok lub później. Dlatego gracze pecetowi być może będą musieli poczekać, zanim w swoje ręce dostaną kolejną grę Grand Theft Auto.

Nie ma informacji, czy GTA 6 będzie dostępne na konsolach poprzedniej generacji, czyli PS4 i Xbox One, aczkolwiek szanse są nikłe, gdyż liczba gier na te konsole od kilku lat spada.

Jesteśmy teraz na kanałach WhatsApp! Śledź nas tam, aby nigdy nie przegapić żadnych aktualizacji ze świata technologii. Aby śledzić kanał HT Tech na WhatsApp, kliknij tutaj i dołącz teraz!

Źródło: www.bing.com