GTA 6: wczesna data premiery w 2025 roku?

Grand Theft Auto 6: wczesna premiera w 2025 roku?

Napięcie wokół Grand Theft Auto 6 rośnie, a jeśli jesteś jednym z milionów graczy chcących poznać grę, ten dzień może nadejść szybciej, niż się spodziewano.

Nowa oferta pracy tymczasowej od brytyjskiego studia Rockstar Games może wreszcie dać wskazówkę co do harmonogramu premiery długo oczekiwanej kontynuacji. Jest to 12-miesięczne stanowisko testera lokalizacji, co sugeruje, że GTA 6 może pojawić się w pierwszym kwartale 2025 roku.

Lato 2025 roku mógłbyś spędzić w Vice City. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games

Możliwość pracy w Rockstar Games

Warto zaznaczyć, że w ogłoszeniu o pracę nie wspomniano wprost o GTA 6, choć gra jest obecnie priorytetem Rockstara. Oferty pracy zazwyczaj nie określają, nad czym będą pracować pracownicy. Oczekuje się, że testerzy będą pracować do momentu wypuszczenia produktu na rynek, co może zająć około roku.

Wybrany kandydat na to stanowisko będzie pracował w brytyjskim studiu Rockstar i pomagał w rosyjskiej lokalizacji nowych gier. Proces ten obejmuje testowanie gry, aby upewnić się, że produkt końcowy ma akceptowalną jakość do wydania.

Oczekiwanie i spekulacje fanów

Na razie Rockstar potwierdził jedynie, że GTA 6 ukaże się w 2025 roku, ale nie podano żadnych informacji co do miesiąca premiery. Fani kłębią się z różnymi spekulacjami, z których najpopularniejszą jest to, że pojawi się tam w okolicach Świąt Bożego Narodzenia – co wydaje się logiczne. Jeśli teoria przedstawiona w ogłoszeniu o pracę okaże się słuszna, na ulice Vice City trafimy znacznie wcześniej. Właściwie, będziemy tam nawet latem.

Mimo to zalecamy fanom powstrzymanie się od oczekiwań do czasu, aż Rockstar ogłosi oficjalną datę premiery GTA 6. W branży gier plany ciągle się zmieniają, a opóźnienia mogą znacząco opóźnić produkcję i premiery.

Pozostańmy optymistami, że te opóźnienia nie dotkną GTA 6.

Źródło: ustimespost.com