„GTA 6” w końcu zostanie ujawnione w tym roku? Spekulacje, że tak


Następna instalacja od Rockstar Games, „Grand Theft Auto VI”, jest bardzo wyczekiwana przez publiczność, a przecieki twierdzą teraz, że w tym roku nastąpi publiczne ujawnienie. Minęła dekada, odkąd jej twórcy wypuścili światu „Grand Theft Auto V” i jest to jedna z najdłużej działających gier na rynku, która wciąż nie ma kontynuacji, mimo ciągłego rozwoju.

Nie ma jeszcze potwierdzeń w tej sprawie, ale plotki znanego znawcy podają najnowsze informacje o nowej grze, a fani również chcą zobaczyć, co franczyza ma do zaoferowania w następnej kolejności.

Premiera Grand Theft Auto 6 w tym roku

(Zdjęcie: Spencer Platt/Getty Images)
NOWY JORK – 28 kwietnia: Okno reklamuje Grand Theft Auto IV 28 kwietnia 2008 w Nowym Jorku. Popularna i kontrowersyjna gra wideo firmy Take-Two Interactive Software Inc. celebruje brudną stronę kultury miejskiej. Przewiduje się, że Grand Theft Auto IV pobije rekordy sprzedaży gier wideo w branży po jutrzejszej premierze w amerykańskich sklepach.

Według słynnego informatora i informatora Rockstar, Tez2 z GTA Forums, możliwe jest ujawnienie w tym roku, ale prawdopodobnie nastąpi to w okresie letnim. Przeciekający twierdził, że ewentualne odsłonięcie może nastąpić za dwa miesiące, i będzie to albo w czerwcu, albo w lipcu, albo zaczeka na później w tym roku.

Plotkarz twierdził również, że jeśli nie w czerwcu lub lipcu, to we wrześniu lub październiku, czyli w tym samym czasie, co „GTA V” i „GTA Online” 10. rocznica premiery w 2013 roku.

Istnieje również możliwość, że to ujawnienie w „GTA Online” może mieć formę losowej aktualizacji, którą eksploratorzy danych mogą zbadać i znaleźć istotne tropy.

Przeczytaj także: Wyciek z „GTA 6”: główny bohater powróci w kontynuacji gry? Spekulacje z najnowszej aktualizacji „GTA Online”.

Czy Rockstar w końcu ujawni „GTA 6?”

ComicBook Gaming twierdziło również, że poprzednie wydarzenie i aktywność w „Grand Theft Auto Online” były powiązane z inną grą Rockstar, z linkami do jej innej gry, „Red Dead Redemption 2”.

Należy jednak zauważyć, że wszystkie szczegóły wymienione w tym artykule i cytowanie Tez2 są spekulacjami i plotkami i mogą nie pojawić się w przyszłości.

Wciąż jednak pozostaje dużym pytaniem dla graczy, jakie plany Rockstar Games mają na przyszłość, zwłaszcza gdy „Grand Theft Auto VI” wisi na włosku.

„Franczyza Grand Theft Auto

Istnieje wiele spekulacji i przecieków wokół słynnego „Grand Theft Auto VI”, rzekomej kontynuacji, która nastąpi po wydaniu głównej serii, która pojawiła się ostatnio w 2013 roku. Aby opinia publiczna wiedziała, ile lat ma „GTA V”, gra została również na PlayStation 3 i Xbox 360, konsole starszej generacji, wraz z remasterem na PlayStation 4 i Xbox One.

Firma Rockstar Games niedawno obchodziła w zeszłym roku srebrną rocznicę serii „GTA”, kiedy odnosząca sukcesy trzecioosobowa gra akcji typu sandbox osiągnęła 25 lat istnienia. I chociaż mógł to być idealny moment na ogłoszenie tytułu kontynuacji, Rockstar milczy w radiu na temat „GTA VI”.

Część fanów już zaczyna tracić nadzieję na kontynuację serii, zwłaszcza że minęło już sporo czasu od jej ostatniej premiery i niechęć Rockstar do publicznego omawiania jej. Jednak nadal są wierzący, że pojawią się nadchodzące szczegóły i informacje dotyczące następnej gry, a liderzy branży i jej fora internetowe wciąż mają nadzieję na jej oficjalne ujawnienie.

Powiązany artykuł: Fanowski zwiastun „GTA 6” pokazuje, jak by to wyglądało w Vice City: Unreal Engine 5 Driven

Izajasz Ryszard

ⓒ 2023 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Źródło : https://www.techtimes.com/articles/288969/20230315/gta-6-finally-reveal-year-speculations-think.htm