GTA 6 w 2025 roku z kryptowalutą: plotki nasilają się

Premiera Grand Theft Auto 6 ma nastąpić w 2025 roku, a po Internecie ponownie zaczęły krążyć pogłoski o obecności w grze funkcji kryptowaluty. W poście udostępnionym na platformie mediów społecznościowych

Plotki na temat kryptowaluty w GTA 6

Lekacz twierdził również, że do tej pory potwierdzono jedynie Bitcoin, Ethereum i USDT. Rockstar nie potwierdził jednak jeszcze tych plotek. Post ma obecnie ponad 8 milionów wyświetleń, a niektórzy czytelnicy dodali, że Rockstar, twórcy serii GTA, nie potwierdzili jeszcze integracji kryptowalut w grze.

W poście pojawił się także fałszywy zwiastun GTA 6, który szybko rozprzestrzenił się w sieci. Kiedy ludzie pytali go o dowód, żartował, że jego „wujek tam pracował” lub że inne doniesienia to przestarzałe wiadomości, wywołując zamieszanie wśród fanów i entuzjastów kryptowalut.

Czekam na oficjalne zapowiedzi od Rockstar Games

Poza tym oficjalne zwiastuny i ogłoszenia nie wspominają o żadnych wzmiankach o kryptowalutach. Rockstar nie skomentował tych plotek i ma wkrótce wyjaśnić sytuację. Jeśli kryptowaluta zostanie zintegrowana z GTA 6, gracze będą mogli używać w grze Bitcoina lub Ethereum, co może mieć ogromne znaczenie dla entuzjastów kryptowalut i pozwolić na dotarcie za pośrednictwem gry do szerszego grona odbiorców. Na razie jednak kryptowaluty są dostępne w GTA 6 to tylko plotki. Fani będą musieli poczekać, aby zobaczyć, co Rockstar Games oficjalnie ogłosi w miarę zbliżania się daty premiery gry.

Źródło: www.bing.com