GTA 6: ujawniono aż 400 godzin rozgrywki?

Przygotuj się na epicką przygodę w grach dzięki rychłej premierze Grand Theft Auto 6, długo oczekiwanej szóstej części popularnej serii. Przez prawie dekadę fani domagali się nowego tytułu i wreszcie zaczęły pojawiać się wyciekające szczegóły, które wskazują na kolosalny rozmiar tej gry.

Gargantuiczna treść i monumentalna instalacja

Informacje pochodzące z wewnętrznego źródła Rockstar wskazują, że GTA 6 zaoferuje nie mniej niż 400 godzin zawartości i gier. Wyobraź sobie wszystkie możliwości, jakie oferuje zanurzenie się w tym wirtualnym wszechświecie. Jednak przygotuj się na długie oczekiwanie na pobranie gry. Mówi się, że instalacja osiągnie rozmiar 750 GB, co może zająć kilka dni.

Jeśli to się potwierdzi (pamiętajcie, to tylko plotka), GTA 6 stanie się największą grą wideo wszechczasów. Obecnie tytuł należący do ARK: Survival Evolved z pojemnością 250 GB zostałby zdetronizowany przez giganta Rockstar Games.

Wyzwanie dla graczy PlayStation

Pomimo sukcesu, PlayStation 5 może napotkać trudności z hostingiem GTA 6. Tak naprawdę z 825 GB pojemności wewnętrznej pamięci, prawie 158 GB jest zarezerwowane na pliki systemowe. Oznacza to, że przy tej pojemności GTA 6 zajmowałoby ponad 80 GB, co mogłoby ograniczać dostępność dla graczy PlayStation.

Jest jednak mało prawdopodobne, aby Rockstar Games i Take-Two Interactive, twórcy gry, sprawili, że ich długo oczekiwany tytuł stał się niemożliwy do odtworzenia dla użytkowników PlayStation. Można rozważyć wprowadzenie zmian, aby wszyscy gracze mogli cieszyć się tym wciągającym doświadczeniem.

Premiera planowana na rok 2024 lub 2025

Choć na temat GTA 6 nie ujawniono zbyt wielu informacji, niektóre plotki sugerują, że w grze pojawią się dwie grywalne postacie o imionach Jason i Lucia. Dodatkowo możliwe jest, że akcja rozgrywa się we współczesnej wersji Vice City, inspirowanej Miami.

Na więcej informacji fani będą jednak musieli jeszcze trochę poczekać. Take-Two Interactive na konferencji poświęconej wynikom finansowym zasugerowało, że GTA 6 może być gotowe do premiery w latach 2024–2025. Ogłoszenie to wzbudziło niespotykane dotąd oczekiwania i sugeruje niezwykły poziom wydajności.

Choć z niecierpliwością czekamy na nowe informacje od Rockstar czy Take-Two Interactive, pewne jest, że Grand Theft Auto 6 będzie grą obowiązkową dla miłośników gier wideo.

Źródło: www.bing.com