GTA 6 ujawnia się podobno w listopadzie, mapa 3x większa niż GTA 5


Nowy raport mówi, że Rockstar w końcu ogłosi GTA 6 w listopadzie 2021 roku, wraz z pierwszym zwiastunem gry.

GTA 6 z łatwością stało się jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów, ale niewiele wiadomo o nieogłoszonym jeszcze tytule.

Chociaż Rockstar milczał, nie powstrzymało to mnóstwa przecieków i pojawiających się spekulacji. Teraz wydaje się, że gigant gier może w końcu ujawnić światu GTA 6.

Post na stronie z wiadomościami na Instagramie ThatsSoBold twierdzi, że Rockstar ogłosi szóstą część serii Grand Theft Auto w listopadzie.

Zwiastun GTA 6 wyciekł?

„GTA 6 zostanie ogłoszone listopad-grudzień i odbędzie się w Miami” – czytamy w poście. Interesujące jest tutaj użycie „Miami” zamiast zastępcy Vice City. Oczywiście, od dawna mówi się, że Vice City jest miejscem gry, więc te informacje wydają się pasować.

Jednak ten kolejny zakład jest niezwykle interesujący. Konto twierdzi, że nowa mapa będzie zawierać „Huragany, aligatory i nie tylko!”

Według ThatsSoBold, mapa będzie się zmieniać wraz z aktualizacjami Rockstar, podobnie jak Epic Games radzi sobie z Fortnite.

gry Rockstar

Fani z niecierpliwością czekali na wielkie wieści GTA 6.

Czy przeciek jest prawdziwy?

Byłaby to ogromna zmiana w sposobie prowadzenia gry i mogłaby doprowadzić do wielu zupełnie nowych możliwości rozgrywki. Rockstar może dać temu szansę.

„GTA 6 zostanie ogłoszone i zapowiedziane w zwiastunie od listopada do grudnia” – dodali. “[It] będzie 3 razy większy niż mapa GTA 5.

Biorąc pod uwagę, że GTA V miało zostać ponownie wydane na PS5 w listopadzie, czas pojawienia się tego rzekomego zwiastuna jest dość interesujący, jeśli raport okaże się dokładny. Port został niestety przesunięty do marca 2022 roku, co sugeruje, że być może powodem były zwiastun i kolejne ujawnienie Grand Theft Auto.

Napad na GTA 6
gry Rockstar

GTA V na PS5 przesunięto na marzec.

W każdym razie nie możemy się doczekać, aby sprawdzić, czy okaże się to dokładne, ale należy zauważyć, że niektórzy znający się na rzeczy twierdzili, że GTA 6 zostanie wydane dopiero w 2025 roku.

Jak zawsze, traktuj te raporty z przymrużeniem oka, ale miejmy nadzieję, że w listopadzie lub na początku grudnia otrzymamy ważne wiadomości.

Source : https://www.dexerto.com/gta/gta-6-trailer-reportedly-coming-november-vice-city-3x-bigger-than-gta-5-1662857/