GTA 6: Take-Two CEO wyjaśnia, dlaczego premiera gry trwa tak długo


Take-Two Interactive oraz gry Rockstar spodziewane jest wydanie szóstej edycji popularnego tytułu z otwartym światem Grand Theft Auto pod koniec 2024 roku. Od premiery ostatniej odsłony serii (GTA 5) minęło już ponad dziewięć lat, a niektórzy fani niecierpliwią się premierą GTA 6. Tymczasem twórcy gry wprowadzili kilka aktualizacji dla GTA 5 zremasterowaliśmy także starsze tytuły z serii, ale to nie wystarczyło fanom.
Nawet po uporaniu się z ogromnym przeciekiem twórcy gry zapewnili, że rozwój GTA 6 idzie dobrze, ale fani muszą poczekać jeszcze trochę, aby zdobyć nadchodzący tytuł. Według raportu Comicbook.com, podczas niedawnej rozmowy z inwestorami, CEO Take-Two Strauss Zelnick wyjaśnił również, dlaczego firmie tak długo trwa tworzenie gry.

Powód opóźnienia
Na apelu inwestorów prezes Take-Two wyjaśnił, że lepiej opóźnić grę, niż sprawić, by była porażką. Zelnick omówił, w jaki sposób firma została dotknięta niższą sprzedażą w tym roku fiskalnym, a także potwierdził znaczenie czekania z wydaniem gier, aż deweloperzy będą pewni ich jakości.
Wspomniał nawet, że firma doświadczyła w przeszłości opóźnień z innymi tytułami, ale na ostateczne wyniki zawsze warto było czekać. Ostateczne wersje wszystkich gier ze studia zawsze oferowały ulepszone wrażenia, które przyćmiły czas oczekiwania na każdy tytuł. Zelnick ma nadzieję, że tak samo będzie z GTA 6.

Fani mogą się trochę niecierpliwić, czekając na nadchodzącą grę, ale jeśli firma wyda grę w stanie niedokończonym, żaden z fanów nie będzie zadowolony z tytułu. Miejmy nadzieję, że to opóźnienie ostatecznie zaoferuje lepsze wrażenia fanom, którzy są zmęczeni czekaniem na GTA 6. Tytuł ukaże się dopiero wtedy, gdy Take-Two i Rockstar Games będą usatysfakcjonowani stanem gry.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636e71a4f3774ee9b76b2a8a018de1ab&url=https%3A%2F%2Ftimesofindia.indiatimes.com%2Fgadgets-news%2Fgta-6-take-two-ceo-explains-why-the-game-is-taking-so-long-to-release%2Farticleshow%2F95457153.cms&c=3500922705658703417&mkt=fr-fr