GTA 6 spotyka się z The Sims w nowej, ogromnej grze działającej na silniku Unreal Engine 5

Nowa sensacja w świecie symulatorów życia

Jeśli tak jak ja nie możesz się doczekać wiadomości na temat długo oczekiwanego The Sims 5, z pewnością zapoznasz się z tą rekomendacją. The Sims 5 pozostaje bez okna wydania, choć premiera zaplanowana jest na rok 2025. EA ciężko pracuje nad projektem i monitorujemy wszystkie aktualizacje. W międzyczasie warto przyjrzeć się nadchodzącemu InZOI. Łącząc rozgrywkę symulującą życie z serii The Sims z realizmem graficznym najnowszego zwiastuna Grand Theft Auto VI, jest mnóstwo powodów do ekscytacji tym projektem.

Realistyczna i obiecująca symulacja życia

InZOI, napędzane imponującym silnikiem Unreal Engine 5, pochodzi od koreańskiego dewelopera Krafton. Ten zupełnie nowy symulator życia jest godnym konkurentem gry The Sims firmy EA. Będziesz kontrolować „ZOI”, w tym miejsce ich zamieszkania, pracę i relacje. Wszystko, co znajdziesz w klasycznym symulatorze życia. W listopadzie po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć rozgrywkę projektu. Wyraźnie widać moc UE5 w działaniu. InZOI stawia na fotorealizm, znacznie bardziej niż kiedykolwiek robiło to The Sims. Nie oznacza to, że InZOI jest z tego powodu lepszy – fotorealizm nie jest w żadnym wypadku najwyższy. Zwracam tylko uwagę, że dla nas, potencjalnych graczy, świetnie jest mieć dwa symulatory życia, z których każdy ma swoją własną, odrębną osobowość.

Na materiałach z rozgrywki widzieliśmy przy pracy rozbudowanego kreatora postaci InZOI, a także budowanie relacji i projektowanie wnętrz. Rozgrywka w dużej mierze koncentruje się wokół profesji ZOI, co odróżnia tę grę od The Sims. Dostępny jest także tryb dyrektora, w którym możesz wprowadzać zmiany w całej okolicy. Chociaż InZOI nie ma w tej chwili daty premiery (ani platform), jej premiera zaplanowana jest na 2024 rok.

Źródło: www.gamingbible.com