GTA 6: rzekome szczegóły zwiastuna zapowiadającego grę zostały ujawnione przez przeciekającego


Rok 2022 dobiegł końca i zabrał ze sobą nadzieję fanów Grand Theft Auto na kolejną grę z serii franczyzowa oficjalnie ogłoszone. Jednakże, oczekiwania na rok 2023 wzrosły jeszcze bardziej i wiele spekuluje się na temat oficjalnej prezentacji gry.

Brazylijski youtuber SanInPlay, znany z tworzenia treści o serii GTA, opublikował na swoim profilu na Twitterze szczegóły dotyczące scen z zapowiadającego zwiastuna kolejnej gry z konsekrowanej serii Rockstar Games.

w publikacji, SanInPlay podaje, że w jednej scenie przelatuje samolot, w sekwencji jaszczurka przecina ulicę w innym ujęciu. Następnym obrazem byłaby rzekoma bohaterka gry, Lucia, ćwicząca w więzieniu.

Następnie wideo pokaże psy bawiące się w jakiejś scenerii oraz samochód wykonujący tzw. „zerinho” w Ocean Beach, znanym regionie GTA: Vice City. Warto odnotować, że plotki wskazują, że gra będzie miała miejsce właśnie w tym mieście.

stanowisko z Brazylijskiemu youtuberowi towarzyszyły hasztagi nawiązujące do GTA 6 oraz zwiastun gry, które poruszyły społeczność śledzącą doniesienia na temat marki. SanInPlay znane jest z dostarczania informacji z uniwersum Rockstar.

W lipcu zeszłego roku producent treści umieścił na swoim Twitterze taki oto wpis Lucia byłaby Latynoską. Wkrótce potem miejsce BLoomberg potwierdził, że nadchodzące GTA będzie zawierało dwóch grywalnych bohaterów, jednego mężczyznę i jedną kobietę.

SanInPlay przyniósł również przed oficjalną premierą wiadomość, że Red Dead Redemption 2 będzie kolejnym tytułem Rockstar Games po pojawieniu się GTA V. Miesiące później deweloper potwierdził informacje z yBrazylijski październik.

Jednakże, SanInPlay został przesłuchany na GTAForums, uważanym za największe forum poświęcone franczyzie w Internecie. Administrator „Spider-Vice” nazwał youtubera „jednym z największych clickbaiterów w Brazylii” i powiedział, że nie ma konkretnych dowodów na zwiastun.

W każdym razie Rockstar Games nie komentuje plotek dotyczących jej gier i pozostaje nam tylko czekać na więcej oficjalnych informacji, a kto wie, nawet zapowiedziany zwiastun w nadchodzących tygodniach lub miesiącach.

A ty uwierz w to, ojBrazylijski outuber ma jakieś źródło w Rockstar? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło : https://thegoaspotlight.com/2023/01/14/gta-6-alleged-details-of-the-games-announcement-trailer-are-revealed-by-leaker/