GTA 6: Rockstar Games wprowadza ważne zmiany w czcionce

Obecnie wokół GTA 6 krąży plotka sugerująca, że ​​Rockstar Games wprowadzi kilka znaczących zmian w sposobie pracy policji w porównaniu z GTA 5. Chociaż fani Grand Theft Auto bez wątpienia byliby zadowoleni, gdyby policja zachowywała się tak samo, wydaje się, że Rockstar Games przygotowuje ulepszenia i zmiany dla większego realizmu.

Dłuższy czas reakcji

Plotka głosi, że policja będzie potrzebowała więcej czasu na przybycie na miejsce zdarzenia w GTA 6. Oznacza to, że nie pojawią się magicznie natychmiast. Jak daleko posunie się to dążenie do realizmu, dopiero się okaże, ale ze względu na rozgrywkę jest mało prawdopodobne, aby była naprawdę wciągająca.

Bardziej realistyczne zachowanie

Tradycyjnie gliniarze GTA działają zgodnie z zasadą „najpierw strzelaj, później zadawaj pytania”. Plotka głosi, że w GTA 6, w zależności od popełnionego przestępstwa, dadzą graczom określoną ilość czasu na poddanie się przed otwarciem ognia. Ponadto nie będą już biec w kierunku graczy, ale będą starali się ich otoczyć i uwięzić, tak jak w prawdziwym życiu. Oczywiście, jeśli masz pięciogwiazdkowy poziom Wanted lub rzucasz granaty przez okno, prawdopodobnie wszystkie zasady są łamane.

Nie ma już możliwości wycieku

Wreszcie, według plotek, tradycja przemalowywania samochodu w celu ucieczki przed policją zostanie zniesiona. Gracze nie będą już mogli tego robić, ponieważ policja będzie mogła lepiej rozpoznawać i śledzić ich pojazd. Dopiero okaże się, czy zmiana pojazdu stanie się skuteczniejszą strategią przeciwdziałania temu. Plotka nic o tym nie wspomina.

Warto zauważyć, że ta plotka pochodzi z popularnej strony Twittera poświęconej GTA, „GTA 6 Trailer Countdown”. Chociaż zyskuje na popularności, obecnie nie ma powodu, by sądzić, że to prawda. Może tak być, ale źródło nie ma historii, która mogłaby poprzeć te twierdzenia. Innymi słowy, podejdź do tego wszystkiego z dużą ostrożnością. Zostaw komentarz, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami lub, alternatywnie, uderz mnie na Twitterze @Tyler_Fischer_ i powiedz mi tam.

Źródło: www.bing.com