GTA 6: Rockstar Games wprowadza duże zmiany czcionek

Policja w GTA 6 mogłaby przejść gruntowny remont w porównaniu do GTA 5.

Ulepszenia zapewniające bardziej realistyczne wrażenia

Krąży nowa plotka o GTA 6, według której Rockstar Games planuje wprowadzić istotne zmiany w sposobie pracy policji w porównaniu z GTA 5. Cyberpunk 2077 to świetna gra, ale jedną z rzeczy, które pokazała, jest to, jak trudno jest stworzyć funkcjonalną i wciągającą czcionkę w otwartej grze. Fani Grand Theft Auto byliby zapewne szczęśliwi, gdyby policja funkcjonowała w GTA 6 tak samo, jak w GTA 5, ale Rockstar Games najwyraźniej szykuje się do wprowadzenia pewnych zmian i ulepszeń, głównie w imię realizmu.

Plotka głosi, że w GTA 6 policja będzie potrzebowała więcej czasu na dotarcie na miejsce zdarzenia. Innymi słowy, nie pojawią się znikąd. Jak daleko posunie się to zaangażowanie w realizm, dopiero się okaże, ale ze względu na rozgrywkę prawdopodobnie nie będzie to naprawdę wciągające. Tradycyjnie gliniarze GTA działają zgodnie z modus operandi: najpierw strzelaj, potem zadawaj pytania. Plotka głosi, że w GTA 6 – prawdopodobnie w zależności od popełnionego przestępstwa – dadzą graczom czas na poddanie się przed oddaniem strzału. Ponadto nie będą już biec w kierunku graczy, ale będą starali się ich otoczyć i uwięzić, tak jak w prawdziwym życiu. Oczywiście, jeśli masz upragniony poziom pięciu gwiazdek lub wyrzucasz granaty przez okno, wszystkie zasady są prawdopodobnie stracone.

Wreszcie plotka głosi, że tradycja zmiany koloru samochodu w celu ucieczki przed policją zostanie porzucona. Gracze nie będą już mogli tego robić, ponieważ policja będzie łatwiej rozpoznawać i śledzić ich pojazd. Dopiero okaże się, czy zmiana pojazdów będzie skuteczniejszą strategią przeciwdziałania temu. Plotka nie wspomina o tym punkcie.

Plotkę należy brać z przymrużeniem oka

Ta plotka pochodzi z popularnej strony Twittera poświęconej GTA, GTA 6 Trailer Countdown. Zyskuje popularność, ale w tej chwili nie ma powodu, by sądzić, że to prawda. Może tak być, ale źródło nie ma precedensu na poparcie tych twierdzeń. Innymi słowy, bierz to wszystko z jak największą ostrożnością. Zostaw komentarz, aby dać nam znać, co myślisz, lub uderz mnie na Twitterze @Tyler_Fischer_ i daj mi znać.

Źródło: www.bing.com