GTA 6: Rewelacja planowana na koniec listopada lub początek grudnia

Długo oczekiwane GTA 6 może zostać ujawnione już wkrótce

Fani serii Grand Theft Auto z niecierpliwością czekali na oficjalne ujawnienie GTA 6 przez prawie dwa lata. Mimo ostatnich spekulacji studio Rockstar w dalszym ciągu nie zapowiedziało gry, choć kompetentne źródło sugeruje, że długo oczekiwana premiera może nastąpić w okresie od listopada do grudnia tego roku.

Rockstar mógł wykorzystać swoją rocznicę do ogłoszenia GTA 6

Szybko zbliża się 25. rocznica Rockstar, a studio zostało założone w grudniu 1998 roku. Według informatora Tez2 ta data może oznaczać premierę GTA 6. Fani serii mają zatem nadzieję, że w końcu podniosą kurtyny nad Grand Theft Wyczekiwana premiera Auto pod koniec listopada lub na początku grudnia.

Jeśli Rockstar nie ujawni gry na początku grudnia, wiele plotek sugeruje, że jej premiera może nastąpić w lutym 2024 r. Wydaje się, że twórcy studia również dążą do premiery wiosną 2025 r., zgodnie z ostatnimi wskazówkami dyrektora generalnego Straussa Zelnicka, który umieszcza grę w okresie od kwietnia 2024 r. do marca 2025 r.

Oczekiwanie, które można przedłużyć

Należy jednak pamiętać, że gra może napotkać opóźnienia i pojawić się dopiero jesienią 2025 roku. Wcześniejsze opóźnienia ze strony studia sugerują, że może tak się zdarzyć.

Tak czy inaczej, fani będą musieli jeszcze poczekać, zanim odkryją GTA 6. Seria odniosła już ogromny sukces dzięki GTA 5, które sprzedało się w ponad 185 milionach egzemplarzy. To nowe dzieło będzie zatem ważnym wydarzeniem dla Rockstar i całej branży gier wideo.

Ale na razie Take-Two i Rockstar wydają się milczeć i nie ujawniają żadnych informacji na temat GTA 6. Fani będą więc musieli z niecierpliwością czekać na oficjalne ujawnienie gry.

Źródło: tech4gamers.com