GTA 6: Przecieki ujawniają rewolucyjne zmiany w głównej bohaterce

Odkąd GTA 5 wstrząsnęło światem gier, minęło dziesięć lat, a data premiery GTA 6 wciąż nie jest znana! To najdłuższa przerwa pomiędzy głównymi tytułami GTA, ale według przecieków i wskazówek oczekiwanie na GTA 6 wygląda obiecująco. Oczekuje się, że nowa gra Grand Theft Auto 6 będzie zawierać ogromną, ale znaną mapę, unikalnych bohaterów i wiele więcej.

Przełamywanie stereotypów: Łucja przejmuje kontrolę

Historycznie rzecz biorąc, seria GTA miała głównie męskich bohaterów, z tylko dwoma wyjątkami w pierwszych dwóch grach. Ale GTA 6 ma przedstawić Lucię jako pierwszą grywalną postać kobiecą, obok męskiej postaci o imieniu Jason. Obie postacie są ze sobą powiązane i mogą wspólnie przejść przez tę historię. Latynoska Bonnie i Clyde?

Według doniesień o zmianie kultury korporacyjnej w Rockstar, Lucia miałaby być Latynoską i mogłaby przypominać słynną parę kryminalną Bonnie i Clyde’a. Sugeruje to, że prawdopodobnie będą współpracować w fabule GTA 6 i mogliby dzielić się ekwipunkiem. Materiał z rozgrywki GTA 6, który wyciekł we wrześniu 2022 roku, pokazał obie postacie w akcji, co sugeruje system szybkiej zmiany.

Pomimo braku oficjalnych zdjęć Łucji, fani stworzyli rendery 3D w oparciu o wyciekły materiał z rozgrywki, zapewniające realistyczny wygląd postaci. Biorąc pod uwagę wysiłki Rockstar mające na celu uwzględnienie większej liczby kobiet, te szczegóły postaci są najprawdopodobniej dokładne.

Tajemniczy trzeci bohater

Istnieją również spekulacje na temat trzeciego bohatera o imieniu Kai, sugerowanego w usuniętym filmie. Postać ta pojawia się w sekwencjach przed wersją alfa, ubrana w biały t-shirt i szare spodnie, trzymająca broń i poruszająca się niezdarnie. Chociaż autor filmu twierdził, że zostało to potwierdzone, Rockstar nie wydał oficjalnego oświadczenia, pozostawiając tę ​​możliwość ekscytującą, ale niepotwierdzoną. Trzecia postać będzie wzorować się na udanym formacie GTA 5 z wieloma bohaterami.

Wiadomości o dacie premiery GTA 6

Do tego roku Rockstar nie potwierdził pracy nad GTA 6. Kiedy jednak haker ujawnił ponad 90 filmów z wczesną rozgrywką, wywołało to wiele emocji w związku z kolejną dużą grą Rockstar Games oraz Take-Two Interactive, kontynuacją GTA V. W odpowiedzi na to Rockstar oficjalnie ogłosił w lutym 2022 r., że aktywnie rozwija GTA 6. Oświadczyli: „Przy każdym nowym projekcie staramy się przewyższyć naszą poprzednią pracę i z radością potwierdzamy, że GTA 6 jest w fazie aktywnej rozwój. »

Źródło: www.bing.com