GTA 6: Poznaj prawdę o tzw. wersji beta, wypowiadają się fani.

Fani GTA odkryli niedawno, że rzekoma wersja beta GTA 6 krążąca po Internecie nie jest oryginalna! Użytkownik-użytkownik, wielu miało wątpliwości co do jego autentyczności.

Fałszywy wyciek wersji beta GTA 6

Okazuje się, że ten film z bety GTA 6 to tak naprawdę koncepcja stworzona przez fana i pierwotnie opublikowana w kwietniu 2024 roku. Niektórzy użytkownicy udostępniają go pod mylącym tytułem, aby zwiększyć zaangażowanie w swoje publikacje.

Film został udostępniony przez użytkownika X, Jasona, 11 czerwca. W swoim poście twierdził, że jest to nowy wyciek GTA 6. Na filmie GTA 6 można było zobaczyć na systemie PlayStation 5. Pomimo zapewnień użytkownika, że ​​jest to wersja beta GTA 6, z notatki społeczności wynika, że ​​na tym konkretnym koncie często pojawiają się fałszywe posty treści i informacji. W notatce społeczności wyjaśniono, że jest to koncepcja stworzona przez CHRI TV na YouTube.

Koncepcja wideo GTA 6 autorstwa CHRI TV

Filmowiec CHRI TV (YouTube/@chritv4417) jest znany z tworzenia filmów koncepcyjnych do różnych gier wideo. Oto film, który opublikował 26 kwietnia 2024 r.

Film koncepcyjny GTA 6 jest atrakcyjny wizualnie. Co ciekawe, kamerzysta wykorzystał to samo dzieło sztuki na różnych ekranach. W oficjalnej wersji gry wszystko może potoczyć się inaczej.

Reakcje fanów i wydawców gier wideo

Pomimo zalet koncepcji wideo, szkoda, że ​​udostępniono ją jako wyciek wersji beta GTA 6. Na szczęście większość fanów GTA przejrzała twierdzenia Użytkownika X i zrozumiała, że ​​to nie była wersja beta GTA 6.

W ciągu ostatnich kilku lat Rockstar Games spotkało się z kilkoma przeciekami dotyczącymi GTA 6. Wycieki są oczywiście głównym powodem do niepokoju studia gier. Rockstar nieustannie pracuje nad wzmocnieniem swoich środków bezpieczeństwa, aby zapobiec takim wyciekom w przyszłości.

Źródło: www.nashvillechatterclass.com