GTA 6 powinno przywrócić nieruchomości i firmy w Vice City


Rockstar Games nie ujawniło jeszcze nic na temat następnej gry Grand Theft Auto – GTA 6, a nie reedycji Trylogii GTA Definitive Edition – ale to nie znaczy, że plotki i przecieki nie są wszędzie online.

Trudniej jest nie widzieć czegoś o GTA 6 niż znaleźć kogoś, kto mówi o tej nieuniknionej kontynuacji. Następna gra Grand Theft Auto firmy Rockstar Games może być jedną z najbardziej oczekiwanych gier, jakie kiedykolwiek widzieliśmy – a przynajmniej w ostatnich latach.

Wiemy jednak, że Rockstar Games musi poprawić sytuację dzięki GTA 6 i uważamy, że systemy nieruchomości i firm Vice City to idealne rzeczy, które można przywrócić do Grand Theft Auto.

NIERUCHOMOŚCI I FIRMY – GTA Online już to robi!

W GTA Online możesz posiadać wiele mieszkań i firm. Wszystkie mają dołączone „Misje nieruchomości”, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do nowej zawartości i aktywności. Może się to wydawać inwestycją – karty Shark w GTA Online nie zawsze są tanie – ale warto, jeśli jesteś zwykłym graczem.

Jest to również system, który jest uderzająco podobny do systemów Nieruchomości i Firm w grze Grand Theft Auto: Vice City.

W Vice City możesz kupić wiele różnych nieruchomości i od razu czerpać korzyści ze swojej kosztownej inwestycji. Na przykład stocznia oferuje dostęp do nieograniczonej liczby łodzi motorowych. Możesz też wybrać Klub Pole Position i zaopatrzyć się w nowy strój w grze.

POZYCJA SŁUŻBY – Z Real Estate osiągnij przewagę na więcej niż jeden sposób

To jednak nie wszystko. Wszystkie te możliwości związane z Nieruchomościami i Biznesami pochodzą z gotówki – regularnej, stałej gotówki. To fantastyczny sposób na poprawienie swojej sytuacji finansowej w Vice City – a teraz także w GTA Online. Dlaczego coś takiego nie byłoby dobre do włączenia do GTA 6?

PRZESTRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA – Wprowadzanie funkcji Red Dead

Chociaż nie wiemy tego na pewno, krąży wiele plotek, że następna gra Grand Theft Auto będzie czerpać wiele z Red Dead Redemption II Rockstar Games – głównie z systemu przechowywania broni.

W Red Dead Redemption 2 w dowolnym momencie możesz mieć przy sobie tylko dwie bronie boczne i dwie „długie bronie”. Twoje kieszenie są nieograniczone, więc nie musisz się martwić o przedmioty do rzucania. Jeśli jednak chcesz zacząć jakieś kłopoty lub wyruszyć na polowanie, musisz upewnić się, że masz przy sobie odpowiednią broń.

OGRANICZONY ARSENAL – Musisz mieć przy sobie broń w grze Red Dead Redemption II

Gry Grand Theft Auto mają zwykle nieco większy arsenał niż gry Red Dead – na Dzikim Zachodzie nie można zdobyć wyrzutni rakiet i lekkich karabinów maszynowych! Mając to na uwadze, system przechowywania broni byłby fantastycznym sposobem na dodanie poczucia realizmu do GTA 6 i zapewnienie fantastycznej wartości dodatkowej dla każdego dodatkowego systemu nieruchomości i firm.

Jeśli możesz wymieniać broń tylko w wybranych lokalizacjach – na przykład w szafkach na broń – umieszczenie ich w zakupionych nieruchomościach rozsianych po mapie nowych gier Grand Theft Auto sprawi, że zakup tych nieruchomości będzie ważny na więcej niż jeden sposób.

INNE APLIKACJE – Zapisywanie Punktów i Przebieralnie

Posiadanie kilku nieruchomości lub kilku biznesów w GTA 6 może mieć więcej zastosowań niż tylko miejsce do przechowywania broni – i źródło pasywnego dochodu. Mogą zostać wykorzystane do utraty gwiazdek poszukiwanych poziomów – w podobny sposób, jak w Vice City – lub mogą zostać wykorzystane przez Rockstar Games do ponownego wprowadzenia systemu Save Points.

Jest to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption II mają częste funkcje automatycznego zapisywania w trybach dla jednego gracza. Jednak z pewnością trochę by to zmieniło i mogłoby być kolejnym sposobem dla Rockstar Games na przeniesienie realizmu serii Red Dead Redemption do Grand Theft Auto bez uszczerbku dla bombastycznej, wybuchowej rozgrywki.

Oprócz tego, posiadanie tego rodzaju właściwości dostępnych w grze byłoby fantastyczne przy dodawaniu nowych lokalizacji dla mniejszych funkcji, takich jak przebieralnie, garaże samochodowe i miejsce do jedzenia. Nie wiemy, czy GTA 6 przyjmie system „Core” Red Dead Redemption II – ale jeśli tak, będziesz musiał odwiedzić Cluckin’ Bell i Burger Shot o wiele więcej w przyszłości!

Source : https://realsport101.com/gta/grand-theft-auto-gta-6-vice-city-real-estate-businesses-save-points-weapons-storage/