GTA 6 powinno naprawić jedną z największych wad obecnych w GTA 5!


Gracze powinni być zachwyceni, słysząc, że GTA 6 naprawi niektóre z największych wad poprzedniej części serii.

Dobra wiadomość dla fanów serii Grand Theft Auto! Według najnowszych plotek, GTA 6 powinno naprawić jedną z największych wad poprzedniej gry. MCE TV powie Ci wszystko od A do Z!

Premiera GTA 6 zbliża się wielkimi krokami

W krótkim czasie entuzjaści gier wideo będą mieli okazję rozpocząć nową przygodę z Grand Theft Auto. Marzenie!

Ech tak. Wygląda na to, że Rockstar Games w końcu podjęło decyzję o stworzeniu GTA 6. Ku uciesze fanów. A przynajmniej możemy powiedzieć, że plotki są już rozpowszechnione.

Według najnowszych informacji dostępnych w sieci powinno być teraz możliwe: wślizgnąć się w skórę kobiecej postaci.

Ponadto może się zdarzyć, że bohaterami następnego opusu są rodzeństwo. W związku z tym GTA 6 powinno zawierać coś w rodzaju ponownie odwiedzonego Bonnie & Clyde.

Wiadomość, która nie zawiodła, była jednomyślna wśród miłośników. Oczywiście nic nie zostało jeszcze potwierdzone przez dewelopera.

Ale studio może skorzystać z rad swoich fanów. Jeśli krąży wiele plotek o GTA 6, jedna rzecz wydaje się być prawdziwa. Rzeczywiście, kolejna gra z serii powinna być technologiczną bombą.

W każdym razie to właśnie stwierdził niedawno dziennikarz Chris Klippel. A niektórzy powinni mu zaufać. Dla niego gra będzie technologicznie doskonały.

Powód ? Nowy silnik graficzny od Rockstar Games. Co więcej, dziennikarz nie poprzestał na tym. Zapewnił też, że GTA 6” może być całkiem niesamowite“. Coś, co sprawi, że gracze będą ślinić się w gębie.

Jedno jest pewne, wydaje się, że Rockstar Games dało wszystko dla tego nowego dzieła. Dobra wiadomość dla graczy, którzy oskarżyli poprzednią grę o złamać wizerunek franczyzy. MCE TV powie Ci więcej!

GTA 6 powinno naprawić jedną z największych wad obecnych w GTA 5!

Pożegnaj się z wadami Grand Theft Auto

Jak zapewne zrozumiesz, plotki dotyczące GTA 6 mnożą się. A przynajmniej możemy powiedzieć, że kolejna gra z serii powinna podnieść poziom.

Co więcej, zgodnie z najnowszymi informacjami przesłane przez Game Rantwygląda na to, że niedługo zostanie wydana kolejna odsłona Grand Theft Auto. popraw błędy poprzedniego. Mianowicie brak DLC.

Coś, co zachwyci fanów gry. Rzeczywiście, według naszych anglojęzycznych kolegów ” gracze mogą założyć, żeprawdopodobieństwo popremierowych rozszerzeń i DLC bo GTA 6 jest ogromny, dzieje się na skalę i częstotliwość niespotykaną wcześniej w tej serii. »

„Ze względu na całkowity brak takich treści w GTA 5, wdrożenie tak rygorystycznego DLC popremierowego w Grand Theft Auto 6 z pewnością zostanie przyjęte przez fanów z otwartymi ramionami. »

Więc bardzo dobra wiadomość. Teraz okaże się, czy gracze będą spełnione przez tę nową wersję. Ciąg dalszy nastąpi…Źródło : https://hitechwiki.com/gta-6-should-fix-one-of-the-biggest-flaws-present-in-gta-5/