GTA 6: Porównanie mapy z GTA 5, fani niezadowoleni

Mapa GTA 6 w porównaniu do GTA 5 denerwuje fanów

Ogromny wyciek podsycił pasję fanów

Fani GTA nie są najmilszymi ludźmi, ale jestem pod wrażeniem ich zaangażowania w grę, o której jeszcze niewiele wiemy, przynajmniej jeśli chodzi o oficjalne stanowisko.

Choć Rockstar Games milczy na temat GTA VI, ogromny wyciek, który wykryto kilka miesięcy temu, był przez ostatnie kilka miesięcy intensywnie analizowany przez fanów. Co więcej, skala informacji, jakie udało im się znaleźć, jest imponująca.

Nieoficjalna mapa, która dzieli graczy

Od czasu wycieku GTA VI gracze pracowali nad mapą wykorzystującą współrzędne zaczerpnięte z gry, jednak nie wszystkim podoba się sposób, w jaki mapa została stworzona. To nie jest oficjalna mapa i może być dobrym przybliżeniem, ponieważ została utworzona na podstawie materiału filmowego przechwyconego z gry w fazie tworzenia. Nie uchroniło to jednak niektórych graczy przed pewnym rozczarowaniem.

„10 lat” na stworzenie prawdziwej gry, a Vice City nadal jest w zasadzie takie samo jak Los Santos? Mam nadzieję, że tak się nie stanie i zyskamy większą przestrzeń miejską, ale nie jestem do końca pewien, co do obsesji tego subreddita na punkcie posiadania dwóch przecznic miejskich, a następnie 100 mil kwadratowych „bezczynności” – odpowiedział użytkownik Reddita pk10534, reagując na sugestia porównania mapy GTA V z mapą nowej gry. „No i myślisz, że w GTA V było dużo pustej przestrzeni” – dodał dubbs911.

Należy zauważyć, że sugerowano, że GTA VI mogłoby obejmować większy, gęstszy obszar, co oznacza, że ​​chociaż ta gra jest mniej więcej podobna do GTA V pod względem obszaru, będziesz miał mnóstwo rzeczy do zrobienia i posiadania. W końcu większe nie zawsze znaczy lepsze!

Źródło: theamusetech.com