GTA 6: Surfowanie po Vice City – nowa funkcja?

GTA 6: plotki o surfowaniu

Według najnowszych przecieków, GTA 6 może mieć zupełnie nową funkcję: surfowanie! Rockstar Games pracuje nad ulepszonym silnikiem RAGE, aby zapewnić graczom jeszcze bardziej realistyczny świat gry. Fizyka wody w GTA 6 będzie bardziej zaawansowana niż kiedykolwiek wcześniej, co pozwoli na surfowanie po fikcyjnym Vice City. To byłby pierwszy raz w historii serii, gdyby gracze mogli ujeżdżać fale. Jeśli ta funkcja zostanie zaimplementowana, GTA 6 będzie jeszcze bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek wcześniej.

Ulepszony silnik RAGE

Rockstar Games pracuje nad ulepszonym silnikiem RAGE, aby zapewnić graczom jeszcze bardziej realistyczny świat gry. Fizyka wody będzie bardziej zaawansowana niż kiedykolwiek wcześniej, co pozwoli na surfowanie po fikcyjnym Vice City.

Fizyka wody w GTA 6

Fizyka wody w GTA 6 będzie bardziej zaawansowana niż kiedykolwiek wcześniej. W poprzednich grach woda była bardziej tłem niż elementem. Ale w przypadku GTA 6, woda może odgrywać bardziej aktywną rolę – dosłownie. Gracze będą mogli surfować, pływać i interakcjonować z wodą w sposób bardziej realistyczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowa funkcja w GTA 6

Jeśli plotki są prawdziwe, to surfowanie będzie nową funkcją w GTA 6. Byłby to pierwszy raz w serii GTA, który mógłby pozwolić graczom zabrać się na wody fikcyjnego Vice City i unosić się na falach. Ta funkcja dodaje kolejną warstwę złożoności i przyjemności do aspektu otwartego świata gry.

Większa mapa i fabuła

Jedną z najważniejszych cech GTA 6 ma być większa mapa i fabuła. Surfowanie otwiera zupełnie nowy świat możliwości dla gry mapa, dając Rockstarowi możliwość rozszerzenia fabuły i wypełnienia jej pobocznymi aktywnościami związanymi z surfowaniem.

„Mamy tylko nadzieję, że GTA 6 pojawi się raczej wcześniej niż później, choćby dlatego, że czekanie i oczekiwanie nas zabijają.”

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646369798c4241bc8bf5514abd2163d3&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Fgta-6-surfing-first-time-gta-franchise%2F&c=1042044133106415342&mkt=fr-fr.