GTA 6 plotki, które chcielibyśmy, żeby były prawdziwe » GossipChimp


Plotki o Grand Theft Auto 6 wirowały z tego powodu, że rozpoczęcie GTA V okres, a gracze z zapałem przekopują się w poszukiwaniu wszelkich danych dotyczących późniejszej ery ukochanej sekwencji. Chociaż sport pozostaje daleko, z czasem pojawiły się dodatkowe informacje o tym, czego mogą spodziewać się obserwujący GTA 6, częściowo można to przypisać przeciekom, a także bardziej przekonującym pogłoskom. Niektóre plotki są bardziej interesujące niż inne dla zwolenników sekwencji, opierając się na tym, co zakładali wcześniej GTA brakuje tytułów lub można je poprawić.

EKRAN WIDEO DNIA

Na początku tego roku wyciek 90 GTA 6 filmy potwierdziły i obaliły kilka najgorętszych plotek dotyczących nadchodzącego tytułu. Niektóre z tych obaleń były pracochłonnymi kapsułkami do przełknięcia, a podczas gdy filmy te dostarczyły zupełnie nowego spojrzenia na to, co Grand Theft Auto 6 pociągnie za sobą, istnieją różne szczegóły, które mogą być jednak w powietrzu, ponieważ liczne wycieki wideo nie przedstawiają wystarczających dowodów w obie strony. Są to opcje, które dodadzą dużo przyjemności Grand Theft Auto 6jeśli tylko były prawdziwe.

Powiązane: GTA 6 mogłoby być lepsze bez wielu zakończeń

GTA 6 z lat 80. byłoby zabawą w stylu retro

Jedna z chyba najbardziej rozpowszechnionych plotek nt Grand Theft Auto 6 odnosił się do przedziału czasu w sporcie. Leakers twierdzili, że akcja sportu nie zostanie osadzona w obecnych czasach, a jako substytut może zostać osadzona gdzieś w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Jednakże, GTA V sprawił, że pogłoski o ustawieniu z lat 80. były niemożliwe – w ramach GTA 6 przecieki, NPC odwołuje się do osobowości z wcześniejszego sportu, co oznacza, że ​​ma miejsce później. Ustawienie dawno temu mogło być ważną zmianą tempa dla późniejszej sekwencji GTA Vznacząco w wyniku powracających graczy do Vice City – jedynego w swoim rodzaju Vice City sport został osadzony w 1986 roku, więc ta plotka odpowiednio pasowałaby do osi czasu.

Ta plotka dodatkowo nadałaby sportowi wyjątkowo nadmierny potencjał ścieżki dźwiękowej. Wyciek z Project Americas wspomina o potrzebie oferowania Rockstar GTA 6 potężna ścieżka dźwiękowa w stylu retro, która być może uzupełniła wspaniałe kwestie związane z atmosferą i immersją tego sportu, dostarczając utwory, które sprawią, że GTA 6Radio łatwo pokonać GTA Vstacje. Podczas gdy stacje w grze występujące we wcześniejszych grach wideo są całkiem dobre, ustawienie z lat siedemdziesiątych lub osiemdziesiątych całkowicie zmieniłoby to, na co gracze zwracają uwagę w swoich pojazdach w przyjemny sposób.

Rio byłoby niesamowitym ustawieniem GTA 6

Jedną z głównych plotek na temat wieńcowego serca zasady Project Americas jest jej imiennik, koncepcja GTA 6 obejmie Amerykę, obejmując przestrzeń inspirowaną Rio de Janeiro i prawdopodobnie także przestrzeń kubańską. W przeciwieństwie do ostatecznej plotki, ta nie została potwierdzona ani zdementowana przez żadne przecieki. Filmy potwierdziły ustawienia Vice City i Port Gellhorn, który prawdopodobnie będzie w pobliżu, ale dotyczą tylko niewielkiej części sportu, a inne obszary nie zostały ujawnione. To chyba jeden z wielu GTA 6 plotki najprawdopodobniej okażą się prawdziwe i może to być niewiarygodna zmiana scenerii z regularnych środowisk sekwencji.

Empire Building może dodać głębi GTA 6

GTA i The Snitch Cartel Origins Artwork podzielone zdjęcie postacie trzymające broń w maskach napadowych i maskach przeciwgazowych

Kolejna plotka, która nie została w żaden sposób potwierdzona, ale jest taka GTA 6 będzie zawierał fantazyjny system budowania imperium, który nie jest obecny w większości różnych tytułów. Może to być mechanika, taka jak ta, która została uruchomiona Grand Theft Auto: Historie z Vice City, gdzie gracze mogą walczyć z rywalizującymi gangami i przejmować różne firmy. Identyczna funkcja istnieje dodatkowo w GTA Online który umożliwia graczom gromadzenie własnego imperium, jednak plotki określają jako potencjał GTA 6 system znacznie bardziej skomplikowany. Ma to potencjał, aby w dużej mierze zrewolucjonizować rozgrywkę w sekwencji i dodać zupełnie nową warstwę problemów i technik do systemu rozwoju sportu.

Powiązane: RDR2 martwi mnie długość GTA 6

Podczas gdy gracze mają niezliczoną ilość sposobów na zwiększenie imperium GTA Online, od zarabiania pieniędzy jako dyrektor generalny po przemyt broni, perspektywa wprowadzenia znacznie bardziej skomplikowanego systemu do gry dla jednego gracza jest dość obiecująca. Powrót do scenerii Vice City to właściwy czas, aby franczyza ponownie zanurzyła się w mechanice budowania imperium i przyniosłaby wiele aktualnych, przyjemnych do GTA 6. Składnik budujący imperium Opowieści z Vice City naprawdę odłożył sport na bok, kiedy został uruchomiony, i zmieszany z potwierdzonym Red Dead Redemption 2części napadu w stylu, które zostały potwierdzone dla tytułu, mogą stworzyć najlepszy system prawny, jaki widział franczyza, ale.

Narracja inspirowana Narcos byłaby inspirującą zmianą w GTA 6

Czterech członków obsady Narcos wokół stołu, jeden trzyma księgę, obok kobiety GTA w skórzanej kurtce trzymającej pistolet.

Jedna z prawdopodobnie najbardziej przyciągających uwagę i jak dotąd, ale nie obalona, ​​plotek o Grand Theft Auto 6 jest potencjał czerpania silnej inspiracji z kartelowo-centrycznej teraźniejszości Narcos. Ta plotka jest jeszcze jedną częścią GTA 6 Teoria Project Americas i jest zgodna z wypowiedziami innych, którzy teoretyzowali, że podstawowa historia tego sportu będzie dotyczyć pracy z narkotykami. Jeśli gracze kupią ten pomysł GTA 6 częściowo wydarzy się w otoczeniu w stylu południowoamerykańskim Narcos zasady pozytywne aspekty znacznie więcej trakcji. Jest to również zgodne z plotkami o systemie budowania imperium w sporcie, ponieważ teraźniejszość dotyczy zasadniczo powstania szefa kartelu, Pablo Escobara.

Przedłużająca się część tego Narcos plotka pociąga za sobą pojęcie, podobnie jak teraźniejszość, te w różnych narodach będą komunikować się w swoim ojczystym języku. Oznacza to, że sport może zawierać wiele dodatkowych scen, które w większym stopniu wykorzystują napisy niż wcześniejsze tytuły. Ta zmiana, w parze z ogólnym potencjałem Narcos inspiracji, bez wątpienia zmieni ton GTA 6 od starszych gier wideo w ramach sekwencji, być może w przyciągających uwagę – choć bardzo krytycznych – metodach.

Ogólna ambicja tego sportu może być również powodem, dla którego Rockstar tak długo czekał z ogłoszeniem GTA 6, co najmniej częściowo. Obecnie, podczas gdy kwestie, takie jak tytuł osadzony w latach 70. lub 80., zostały ostatecznie potwierdzone jako fałszywe, różne opcje dotyczące tej płyty są jednak w powietrzu. Wielu graczy prawdopodobnie ma nadzieję, że niektóre mechaniki, takie jak budowanie imperium i dodatkowe obszary do odkrycia, w końcu okażą się częścią następującego sportu w ramach serii, jednak będą musieli poświęcić trochę czasu, aby je znaleźć. Po jego zamknięciu, Grand Theft Auto 6 najprawdopodobniej będzie zawierał co najmniej kilka części, których gracze nawet nie przewidzieli, ale w ramach wielu plotek, które pojawiły się w odniesieniu do tego sportu.

Więcej: GTA 6 w końcu przyniesie świetną funkcję RDR2

Źródło: Filmy GTA/YouTubeŹródło : https://gossipchimp.com/gta-6-rumors-we-wish-were-true/