GTA 6: Ogromny wyciek kolejnego Grand Theft Auto „nie wpłynie na rozwój gry” | Wiadomości naukowe i techniczne


Ogromny wyciek wczesnych nagrań z następnego Grand Theft Auto nie wpłynie na rozwój gry, powiedział dyrektor naczelny wydawcy.

W jednym z najbardziej głośnych przypadków naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego w historii branży, dziesiątki filmów przedstawiających różne napady, strzelaniny i jazdę w otwartym świecie zostały wysłane na forum internetowym we wrześniu.

Incydent spowodował, że notorycznie tajny deweloper franczyzy, Rockstar, zmusił do wydania oświadczenia, w którym przyznał się do „włamania do sieci, w którym nieupoważniona osoba trzecia nielegalnie uzyskała dostęp i pobrała poufne informacje z naszych systemów”.

Rockstar powiedział, że jest „bardzo rozczarowany”, że szczegóły następnego GTA „udostępniono wam wszystkim w ten sposób”, po prawie dekadzie spekulacji na temat gry.

Ostatnia rata stała się jedną z najbardziej dochodowe wydania rozrywkowe w historii od debiutu w 2013 roku, wraz z rozwojem sequela potwierdzone tylko po raz pierwszy na początku tego roku.

Odnosząc się do włamania podczas rozmowy o wynikach wydawcy Take-Two za drugi kwartał, zgłoszonej przez VGC, dyrektor generalny Strauss Zelnick powiedział: „Jeśli chodzi o wyciek, było to strasznie niefortunne i naprawdę traktujemy tego rodzaju incydenty bardzo poważnie.

„Nie ma dowodów na to, że zabrano jakiekolwiek aktywa materialne, co jest dobrą rzeczą, a na pewno wyciek nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój ani nic w tym rodzaju.

„Ale jest to strasznie rozczarowujące i powoduje, że jesteśmy coraz bardziej czujni w sprawach związanych z cyberbezpieczeństwem”.

Materiał filmowy zdawał się potwierdzać poprzednie doniesienia, że ​​GTA 6 zostanie osadzony w Vice City, fabularyzowanej reprezentacji Miami widzianej w poprzednich grach.

Raporty sugerują, że w grze pojawią się dwie bohaterki w historii w stylu Bonnie i Clyde, w tym pierwsza grywalna postać kobieca w historii serii.

Fani odetchną z ulgą, słysząc, że wyciek nie wpłynie na rozwój, biorąc pod uwagę i tak długie oczekiwanie. To zdecydowanie największa luka między nowymi odsłonami od początku serii GTA w 1997 roku.

Ostatnia gra sprzedała się obecnie w ponad 170 milionach egzemplarzy na całym świecie, co zostało ujawnione w rozmowie o zarobkach Take Two, pomogło jej ponowne wydanie na obecnej generacji konsol na początku tego roku.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636a7d27fdcf49ab89ebfddac8bf7746&url=https%3A%2F%2Fnews.sky.com%2Fstory%2Fgta-6-huge-leak-of-next-grand-theft-auto-wont-influence-games-development-12741654&c=12146741861970972625&mkt=fr-fr