GTA 6 ogłoszono najlepszą grą, jaką kiedykolwiek stworzono, mówi aktor GTA 5

Nadchodzące GTA VI zapowiada się na jedną z najlepszych gier wszechczasów, przynajmniej w opinii aktora Michaela. Poznajmy szczegóły tego śmiałego twierdzenia!

Ned Luke ma wielkie marzenia dotyczące GTA VI

Według aktora Neda Luke’a, który gra kultową postać Michaela, GTA VI zapowiada się na jedną z najlepszych gier wideo, jakie kiedykolwiek stworzono. To stwierdzenie z pewnością podekscytuje fanów, którzy nie mogą się doczekać, co przyniesie im kolejne dzieło.

Zwiastun GTA VI wywołał już spore emocje wśród fanów, którzy chcą poznać najdrobniejsze szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzącej grze. Ned Luke szczególnie podkreśla postać Łucji, przedstawioną w zwiastunie jako potężna i charyzmatyczna bohaterka.

Dziedzictwo godne GTA V

Choć Ned Luke jest przekonany, że GTA VI odniesie ogromny sukces, dostrzega jednak dziedzictwo pozostawione przez poprzednie dzieło, GTA V. Według niego gra zapisała się w historii gier wideo dzięki niezwykłej jakości interpretacji postacie.

Wygląda na to, że Lucia ma zielone światło od Michaela, a pomysł partnerstwa pomiędzy tymi dwoma legendarnymi postaciami z pewnością pobudzi wyobraźnię fanów. Pomysł na DLC do GTA VI, który obiecuje komiczne i wybuchowe sytuacje!

Źródło: www.gamingbible.com