GTA 6 odświeża funkcję Social Club w GTA Online po 15 latach

Rockstar Games wprowadza zmiany w Social Club przed zapowiedzią GTA 6

Członkowie społeczności graczy GTA 5 zauważyli ostatnio zmiany na stronie gry.Tak naprawdę wszystkie odniesienia do „Social Clubu” GTA Online zostały z witryny usunięte, a zastąpione jedynie logo Rockstar Games.

Z poniższych tweetów wynika, że ​​usunięcie brandingu Social Club to celowe posunięcie ze strony Rockstar. Wszystkie wzmianki o tej funkcji zostały usunięte i zastąpione jedynie logo Rockstar Games, co najwyraźniej potwierdza, że ​​Social Club wkrótce ulegnie pewnym zmianom.

Jaka przyszłość dla Social Clubu?

Nie jest jeszcze jasne, czy Social Club zniknie całkowicie, czy też zostanie po prostu zastąpiony inną usługą internetową. Rockstar nawet nie skomentował jeszcze publicznie zmian, więc na ten moment posiadamy jedynie informacje, które udało się ustalić społeczności GTA.

Warto jednak wspomnieć, że zmiany te mają miejsce tuż przed rychłą zapowiedzią GTA 6 zaplanowaną na przyszły miesiąc w grudniu. Rockstar potwierdził premierę kontynuacji w serii wiadomości od dyrektora kreatywnego Dana Housera na początku tego miesiąca, w listopadzie, obiecując ujawnić zwiastun nowej gry w następnym miesiącu.

Może się więc zdarzyć, że Rockstar zaprezentuje nową funkcję podobną do Social Club wraz z zapowiedzią GTA 6 w przyszłym miesiącu lub wkrótce po niej. Social Club wystartował w tym samym czasie, co premiera GTA 4 w 2008 roku, a więc ma już ponad 15 lat. Może Rockstar chce spróbować czegoś nowego.

Źródło: www.gamesradar.com