GTA 6: Nowy wyciek ujawnia przeprojektowany system wyszukiwania i realistyczną policyjną sztuczną inteligencję.

Wycieki z rozgrywki ujawniają poważne zmiany w systemie badawczym GTA 6, w tym znaczne ulepszenia policyjnej sztucznej inteligencji.

Duże ulepszenia systemu badań w GTA 6

W zeszłym roku świat po raz pierwszy mógł zobaczyć GTA 6 dzięki serii przecieków z rozgrywki, które potwierdziły, że seria powróci do Vice City, będzie zawierała dwóch bohaterów i będzie oferować mnóstwo innych ulepszeń w stosunku do GTA 5.

Chociaż Rockstar nawet oficjalnie nie ogłosił GTA 6 ani nie udostępnił jeszcze żadnych informacji, fani stworzyli listę wszystkiego, co widać na materiale, aby pokazać, jak ogromny jest to projekt.

Dla wielu system badawczy GTA od jakiegoś czasu wymaga ulepszeń i ulepszeń, a nowe Grand Theft Auto przyniesie duże ulepszenia, o czym przekonali się gracze.

W jednym z najbardziej kultowych przecieków z rozgrywki główni bohaterowie Jason i Lucia okradają restaurację o nazwie Hank’s Waffle House. Analiza tego filmu ujawnia mnóstwo informacji podkreślających kilka nowych funkcji GTA 6.

Kiedy gracz kradnie pieniądze z kasy i zastrasza klientów, do gry wchodzi nowa mechanika „świadka”. Poniżej poziomu wyszukiwania wyświetla się napis „Pełny opis”, co oznacza, że ​​świadkowie dokładnie wiedzą, jak wyglądasz.

„Kiedy Lucia wchodzi do policyjnego pojazdu, pojawia się komunikat: „Brak opisu pojazdu”, który szybko zmienia się na „Pełny opis pojazdu”, co sugeruje, że policja ma pełny opis Twojego pojazdu. » zauważyli gracze. „Tekst pojawia się w lewym górnym rogu i brzmi: Każdy pojazd, do którego zostaniesz przyprowadzony, będzie znany organom ścigania. »

Dodatkowo materiał ukazuje inny mechanizm, dzięki któremu Jason może uniemożliwić klientom, oznaczonym żółtą ikonką nad głowami, wezwanie policji lub ucieczkę.

Ponadto wprowadzono nowe opóźnienie w rozmieszczeniu policji, co dodaje pewien realizm, zapewniając, że władze nie pojawią się natychmiast po popełnieniu przestępstwa. A jeśli już mowa o policji, ulepszona została także jej sztuczna inteligencja.

„Można zobaczyć policyjną sztuczną inteligencję, która dostosowuje swoją postawę w zależności od wysokości obiektu przed nią i obniża ją, gdy przeładowuje broń, i nadal strzela do Lucii, poruszając się z lewej i prawej strony. W innych filmach, takich jak napad Hanka na gofry, policyjną sztuczną inteligencję również widać unoszącą broń nad wyższymi obiektami, takimi jak samochody” – odkryli użytkownicy.

Dzięki tym wszystkim ulepszeniom GTA 6 zapowiada się na jedną z najbardziej szalonych gier, jakie kiedykolwiek stworzono, ale kiedy fani będą mogli w nią zagrać?

Chociaż Rockstar nawet jeszcze oficjalnie nie ujawnił GTA 6, dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, zasugerował, że gra może wystartować już w 2024 r., wzbudzając jednocześnie emocje związane z szacunkowymi wynikami firmy za rok finansowy 2025.

Źródło: www.bing.com