GTA 6: Nowe szczegóły i zwiastun 2 już wkrótce!

Rockstar Games wkrótce ogłasza nowy zwiastun GTA 6

Premiera GTA 6 to bez wątpienia jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez fanów. Rockstar Games obiecało, że GTA 6 będzie najbardziej wciągającą grą, jaką kiedykolwiek stworzono. Wszyscy fani GTA 6 z niecierpliwością czekają na ogłoszenie dotyczące daty premiery drugiego zwiastuna GTA 6, ponieważ ten nowy zwiastun prawdopodobnie ujawni więcej szczegółów na temat tej długo oczekiwanej gry. Według niedawnego wycieku w mediach społecznościowych, zwiastun 2 GTA 6, zrzuty ekranu lub oficjalne informacje o grze mogą zostać opublikowane już wkrótce. Informacje te opierają się na trendzie wydawniczym przestrzeganym przez Rockstar Games podczas wszystkich swoich popularnych wycieczek.

Analiza osi czasu wydania GTA 6

Na podstawie analizy harmonogramu premier dwóch popularnych gier Rockstar, GTA 5 i RDR2, można założyć, że Rockstar Games może wkrótce wypuścić zwiastun 2 GTA 6 lub zrzuty ekranu z gry GTA 5 zostały opublikowane 12 lipca 2012 roku, 253 dni po premierze pierwszego zwiastuna. Pierwsze zrzuty ekranu z Red Dead Redemption 2 ukazały się 22 maja 2017 roku, 214 dni po premierze pierwszego zwiastuna gry Wypuszczając pierwsze zrzuty ekranu z GTA 5 i Red Dead Redemption 2, Rockstar Games obiecało fanom ten zwiastun. Wkrótce pojawi się 2 część gry. W przypadku Red Dead Redemption Rockstar Games wydało oficjalny komunikat, w którym stwierdzono, że premiera gry zostanie przesunięta na jesień 2018 r., a nie na jesień 2017 r.

Jeśli chodzi o GTA 6, opóźnienie zostało już ogłoszone, choć pierwotnie planowano premierę gry w pierwszym kwartale 2025 roku. Jednak według oficjalnych źródeł nowa data premiery gry została przesunięta na jesień 2025 roku. Tym samym Rockstar obiecał, że nie będzie już opóźniać premiery GTA 6. Minęło już 217 dni od pierwszego oficjalnego zwiastuna GTA 6 i jest prawdopodobne, że okres od teraz do połowy sierpnia 2024 r. to idealny czas na premierę Rockstar Games. ogłasza oficjalny komunikat w sprawie zwiastuna 2 GTA 6 lub zrzutów ekranu z gry.

Więcej szczegółów na temat GTA 6 po wydaniu zrzutów ekranu?

Trendy wydawnicze gier w przeszłości wykazują unikalny wzór: po opublikowaniu pierwszych zrzutów ekranu z gry, więcej informacji o grze podąża za ścieżką wydania. Pierwsze zrzuty ekranu z GTA 5 ukazały się 12 lipca 2012 r., a 20 sierpnia 2012 r. ukazały się kolejne zrzuty ekranu zatytułowane „Transport” z gry. Zrzuty ekranu przedstawiały samochód, odrzutowiec i osobę na rowerze, a na dole znajdował się bardzo ciekawy tekst: „Więcej w tym tygodniu”. Zaledwie dwa dni później Rockstar Games udostępniło fanom więcej zrzutów ekranu z GTA 5 przedstawiających rekreację i tenis, a trzy dni później pojawiło się więcej zrzutów ekranu, dostarczających fanom więcej informacji o grze, gdy w ciągu kilku tygodni zaczęły się emocje związane z GTA 5 Firma Games ujawniła w „Game Informer” ekskluzywne informacje na temat gry. Było to duże odkrycie dotyczące mechaniki rozgrywki w GTA 5, a kilka miesięcy później z biegiem czasu ukazały się grafiki i inne szczegóły dotyczące gry. Tendencja ta pokazuje, że po każdej oczekiwanej oficjalnej zapowiedzi GTA 6 od Rockstar Games od teraz do połowy sierpnia, pojawiłoby się więcej szczegółów na temat gry.

Rockstar Games może wkrótce udostępnić zwiastun 2 lub zrzuty ekranu GTA 6, a następnie więcej szczegółów na temat funkcji gry i mechaniki rozgrywki. Chociaż są to tylko założenia oparte na konkretnym trendzie, zgodnie z którym Rockstar podąża za grami w swoich popularnych produkcjach, takich jak GTA 5 i RDR2, fani. należy poczekać na oficjalny komunikat firmy w sprawie zwiastuna GTA 6 2 i zrzutów ekranu.

Źródło: www.pcquest.com