GTA 6: Najnowsze wskazówki sugerują rychłą premierę | Gry wideo | Rozrywka

Wydaje się, że data premiery GTA 6 została wyjaśniona przez Take-Two Interactive, firmę macierzystą Rockstar Games. Potwierdzając wcześniejsze doniesienia o dacie premiery GTA 6, dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, powiedział inwestorom, że spodziewają się rekordowego wzrostu gotówki w roku podatkowym 2025, który obejmuje okres od kwietnia 2024 do marca 2025. Dość powiedzieć, że komentarze Zelnicka podsyciły spekulacje, że Grand Theft Auto 6 zostanie uruchomione w tym przedziale czasowym, ponieważ tylko gra taka jak GTA może wygenerować „rekordowy poziom wydajności operacyjnej” dla Take-Two Interactive.

Przed nami okres rekordowych zysków

W oświadczeniu skierowanym do inwestorów Zelnick powiedział: „Jesteśmy przekonani, że pozycjonujemy naszą działalność na znaczący punkt zwrotny w roku fiskalnym 2025, który naszym zdaniem będzie obejmował nowe rekordowe poziomy wydajności operacyjnej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym interesariuszom za ich ciągłe wsparcie i nie możemy się doczekać dostarczenia tego ekscytującego następnego rozdziału. »

Dyrektor finansowy Take-Two, Lainie Goldstein, również skomentowała wzrost gotówki, mówiąc inwestorom, aby spodziewali się „znaczącego zwrotu” w roku podatkowym 2025. „Uważamy, że działania podjęte przez nasze zespoły w tym roku przygotowują nas na solidną trajektorię wzrostu. – powiedział Goldstein. „Dzięki naszym wspólnym wysiłkom spodziewamy się, że w roku fiskalnym 2025 nadal będziemy pozycjonować naszą działalność w znaczącym punkcie zwrotnym, który zaowocuje rekordowymi poziomami wydajności operacyjnej w przyszłym roku i później. »

Obiecujące nowe przecieki

Dzięki wcześniejszemu potwierdzeniu Take-Two, że w nadchodzących latach pojawi się kilka przełomowych tytułów, jest prawie pewne, że kontynuacja GTA 5 jest przygotowywana do rychłej premiery.

Fani wiedzą już trochę więcej o kolejnym Grand Theft Auto, po wielkim przecieku z zeszłego roku.

Z przecieków wynika, że ​​nowe Grand Theft Auto zostanie osadzone w Vice City i będzie zawierało zarówno męskie, jak i żeńskie grywalne postacie.

Scena w przeciekach pokazała bohaterów rabujących restaurację, potwierdzając wcześniejsze doniesienia o dynamice podobnej do Bonnie i Clyde.

Kolejny przeciek sugeruje, że Grand Theft Auto 6 będzie zawierać wiele wyścigów drag, a także co najmniej jedną farmę.

Podczas gdy fani czekają na ujawnienie GTA 6 i datę premiery, która nastąpi, Rockstar Games ogłosiło plany wydania Red Dead Redemption na Nintendo Switch i PS4 w sierpniu.

Klasyk z otwartym światem będzie dostępny cyfrowo od 17 sierpnia, a następnie w październiku ukaże się w wersji fizycznej.

Źródło: www.bing.com