Grand Theft Auto 6 w Vice City: Co wiemy?

Grand Theft Auto 6 a Vice City: Co wiemy do tej pory?

Szósta odsłona tzw. GTA seria, Grand Theft Auto Vice City, została wydana w 2002 roku i pozostaje jedną z większości gier z serii. Gra do dziś jest chwalona za fabułę, ale jej zakończenie pozostawiło wiele otwartych możliwości. Z nadchodzącym Grand Theft Auto 6 prawdopodobnie rozgrywający się w tej samej scenerii co Vice City (na podstawie ujawnionej rozgrywki z zeszłego roku), najnowszy tytuł Rockstar Games jest idealną okazją do rozwiązania tych luźnych spraw.

GRACZOWY WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

GTA wywołał już niemały szum wśród fanów ze względu na masową GTA 6 wyciek z września, który zawierał liczne filmy i zrzuty ekranu z kompilacji gry w fazie rozwoju. Biorąc pod uwagę, jak daleko w rozwoju GTA 6 wydaje się, że tak, można bezpiecznie założyć, że kilka szczegółów z przecieków znajdzie się w produkcie końcowym.

Tommy Vercetti: Czy wróci?

Grand Theft Auto Vice City głównym bohaterem jest Tommy Vercetti, były członek mafii, który właśnie został zwolniony z więzienia, zanim został wysłany do Vice City przez swojego szefa Sonny’ego Forelli, aby nadzorować nieudaną transakcję narkotykową, która rozpoczyna wydarzenia w grze. Zasadzka umowy Tommy’ego sprowadziła go na brutalną i zdradziecką ścieżkę, która ostatecznie doprowadziła do zdrady i przejęcia władzy przez kilku jego przestępczych współpracowników, aż pod koniec gry stał się królem przestępczości w mieście. Chociaż od tamtej pory wspominano o nim, był to ostatni raz, kiedy Tommy Vercetti był widziany przez graczy, a jego obecny status jest nieznany.

Największym pytaniem dotyczącym współczesnego Vice City jest to, czy Tommy Vercetti nadal jest u władzy i jak ta władza i upływ czasu mogły go zmienić. Najważniejszy aspekt, o którym należy pamiętać o połączeniach między Grand Theft Auto Vice City I GTA 6 jest prosty fakt, że minęło prawie 40 lat w GTA Oś czasu oparta na elementach serii między tymi grami. Oznacza to, że gdyby Tommy Vercetti pojawił się w GTA 6 byłby starszym mężczyzną w wieku 60 lub 70 lat, dalekim od jego atletycznego wyglądu jako 35-letniego mężczyzny w 1986 roku.

Tak sugerują plotki GTA 6 będzie przedstawiać dwóch młodych bohaterów, kobietę i mężczyznę o imieniu Lucia i Jason, którzy uciekają przed władzami po serii napadów w nowoczesnym otoczeniu. Mówi się, że gra ma klimat „Bonnie and Clyde”, a jeden wyciekający klip pokazał, jak para rabuje restaurację wraz z systemem zmiany postaci z GTA 5 a nawet plotki GTA. Oczekuje się, że tryb kooperacji pojawi się w pewnym stopniu. Główne różnice w stosunku do swojego poprzednika są oczywiste, a ta przygoda ma zupełnie inny ton niż retro, zdradzona historia byłego gangstera Tommy’ego Vercettiego.

Pojawienie się Tommy’ego Vercettiego w GTA 6 może oznaczać zagładę byłego bohatera

Z Tommy’m Vercettim prawdopodobnie pozostającym jako wiekowy szef mafii GTARodzina przestępcza Forelli, historia GTA 6 mógł zobaczyć, jak jego bohaterowie stykają się z Tommym jako albo jego podwładni wykonujący zadania, albo nawet jego nowi wrogowie. Nie jest tajemnicą, że siła i wpływy mafii osłabły w XXI wieku, więc jeśli Tommy wciąż krąży wokół historii GTA 6 widział, jak traci panowanie nad miastem, zakładając, że już go nie stracił. Łatwo sobie wyobrazić młodych i zuchwałych Lucia i Jasona, którzy pokonują osłabioną mafię, która nie jest w stanie przetrwać we współczesnej erze procesów RICO i lekkomyślnej, niezorganizowanej kultury gangsterskiej, a być może nawet zabijają samego Tommy’ego Vercettiego. Nie byłby to pierwszy raz, gdy nowy bohater GTA wyeliminował grywalną postać z przeszłości GTA 5 Trevor Phillips haniebnie i kontrowersyjnie zabił zhańbionego Johnny’ego Klebitza GTA 4: Zagubieni i potępieni sława na początku GTA V w brutalnym przykładzie podania pochodni.

Podobieństwa między Grand Theft Auto Vice City a Grand Theft Auto 6

Kontynuacja do Grand Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas kontynuował historie ulubionych przez fanów głupków, Kena Rosenberga, Kenta Paula i Maccera, i ostatecznie zapewnił im szczęśliwe zakończenie w GTA scena muzyczna. Biorąc jednak pod uwagę ich historię nieszczęścia w serialu, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby pojawili się z powrotem w Vice City jako starsi mężczyźni, po raz kolejny tracąc szczęście i być może zapewniając komiczną ulgę