GTA 6: Możliwa integracja kryptowalut, fani w ekscytacji

Przegląd plotek na temat kryptowalut w Grand Theft Auto 6

Plotki o integracji kryptowalut w GTA 6

Obecnie krążą pogłoski, że w Grand Theft Auto 6 mogą pojawić się cyfrowe waluty, a świat gier wideo i kryptowalut stoi w płomieniach. No, może tylko jeden z tych światów, bo jesteśmy pewni, że gracze nienawidzą kryptowalut. Chociaż nie zostało to potwierdzone, szum zaczął się od wirusowego tweeta „Gordona” z Crypto Twitter, który ma prawie pół miliona obserwujących. Twierdzi, że GTA 6 będzie umożliwiać płatności w Bitcoinach, Ethereum i Tether. Tweet w połączeniu z fałszywym zwiastunem rozgrywki, który nie pomógł sprawy, rozprzestrzenił się w powietrze, zdobywając w mgnieniu oka ponad 500 000 wyświetleń, pokazując, jak fani są głodni jakichkolwiek informacji na temat GTA 6.

Potencjał satyrycznego komentarza w GTA 6

Pomysł integracji kryptowalut z GTA 6 wydaje się mądry. Charakterystyczna dla serialu satyra może mieć mnóstwo pożywki do wykorzystania w przypadku walut cyfrowych, czy to poprzez naśmiewanie się z licznych oszustw, czy z „kryptobraci”. Wzięlibyśmy nawet Dogecoina. Nie może być gorzej niż CumRocket. Możliwe, że integracja Bitcoina lub Ethereum doda nowe warstwy do rozgrywki, pogłębiając systemy ekonomiczne gry, ale wątpimy, czy Rockstar miał to na myśli. Gra taka jak GTA 6 nie może sobie pozwolić na bycie królikiem doświadczalnym w kwestii kryptowalut, choć ukłon w stylu Michaela Caine’a na koniec The Dark Knight Rises byłby fajny.

Zainteresowania Take-Two blockchainem

Wierzcie lub nie, ale Take-Two Interactive odważyło się wejść w branżę blockchain po przejęciu Zyngi na początku 2022 roku. Dyrektor generalny Strauss Zelnick napomknął o „możliwościach związanych z Web3”, a Zynga podążyła za grą Sugartown opartą na Ethereum. Jednak Rockstar Games wykazało odmienne podejście w ramach tej samej grupy korporacyjnej. Pod koniec 2022 roku rozwiązali problem nieautoryzowanego użycia kryptowalut i NFT na serwerach GTA 5, sygnalizując bardziej ostrożne stanowisko.

Przyszłość GTA 6

Premiera GTA 6 ma nastąpić w okolicach listopada 2025 roku, co powinno odpowiadać szczytowi czteroletniego cyklu płynności. To najbardziej oczekiwany produkt rozrywkowy wszechczasów. Z makroekonomicznego punktu widzenia uwalnianie go w innym terminie nie miałoby większego sensu. Nie udzielamy porad finansowych i nigdy tego nie robimy, ale będziemy śledzić poczynania Take-Two, gdy ujawnione zostaną zwiastuny rozgrywki z GTA 6. Ta gra będzie niesamowita; szczerze, nie możemy się doczekać, żeby w to zagrać.

Źródło: www.bing.com