Planujesz kupić GTA 6? Przeczytaj plany Take-Two na 2025 rok

Take-Two Interactive ujawnia plany na 2025 rok podatkowy

Take-Two Interactive, firma właścicielka Rockstar Games, ujawniła swoje plany na rok podatkowy 2025. Firma planuje wprowadzenie kilku przełomowych tytułów, które mają przynieść ponad 8 miliardów dolarów w rezerwacjach netto.

Z raportu wynika, że w tym czasie ma pojawić się długo oczekiwany tytuł, Grand Theft Auto 6. Chociaż nie ma konkretnej daty premiery, okno premierowe w roku fiskalnym 2025 może sugerować, że gra zostanie uruchomiona między 1 kwietnia 2024 a 31 marca 2025.

Czego możemy się spodziewać po GTA 6?

Choć Rockstar Games nie ujawnił wiele szczegółów na temat gry, przecieki wskazują na ogromne usprawnienia w grafice i mechanice rozgrywki. Według wycieku materiału z rozgrywki, gra będzie oparta na mapie Vice City, której rozmiar będzie dwukrotnie większy niż mapa GTA 5.

W materiale z rozgrywki pojawia się grywalna postać żeńska o imieniu Lucia, która napada na restauracje, bierze zakładników i jeździ pociągiem Vice City Metro.

Kiedy możemy się spodziewać premiery?

Choć raport nie podaje konkretnej daty premiery, wiele wskazuje na to, że wakacje 2024 będą najbardziej prawdopodobnym czasem. Biorąc pod uwagę, że większość głównych tytułów jest ogłaszana w tym czasie, okno premierowe między 1 kwietnia 2024 a 31 marca 2025 wydaje się być realne.

„W roku fiskalnym 2025 spodziewamy się wejść w tę nową erę, wprowadzając kilka przełomowych tytułów, które naszym zdaniem wyznaczą nowe standardy w naszej branży i umożliwią nam osiągnięcie ponad 8 miliardów dolarów rezerwacji netto i ponad 1 miliarda skorygowanych nieograniczonych przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej. Oczekujemy, że utrzymamy tę dynamikę, zapewniając jeszcze wyższy poziom wyników operacyjnych w roku podatkowym 2026 i później” – czytamy we fragmencie raportu.

Miejmy nadzieję, że premiera GTA 6 nie zostanie opóźniona, jak miało to miejsce w przypadku Cyberpunka.

Źródło: Indian Express.