GTA 6 może ukazać się w przyszłym roku, dekadę po GTA V


– Reklama –

O GTA zawsze mówiono w mieście, jeśli chodzi o premiery, nowe dodatki i wiadomości dotyczące tego samego. Ostatnio było dużo szumu wokół osi czasu GTA 6 i jego oficjalnej premiery. Oczekuje się, że to samo może się wydarzyć w 2023 roku.

Informacje poufne

Journo, Tom Henderson, przewidział, że GTA 6 zostanie wydane w nowym roku, a Rockstar może nawet ujawnić kilka najnowszych szczegółów na ten temat. Wcześniej, w 2022 roku, wszechświat GTA widział wiele przecieków i wiele oczekiwań.

GTA jest bardzo wyczekiwane dzięki popularności, jaką cieszy się jako całość. Rockstar ujawnia również interesującą komunikację wokół gry. Z drugiej strony nie było jasności co do dokładnych szczegółów gry.

– Reklama –

Tom Henderson zawsze miał rację co do takich wiadomości, a prognoza, że ​​​​Sony wypuści PS5 Slim w 2022 roku, również się sprawdziła. Podkreśla fakt, że pomimo zapowiedzi GTA 6 na 2023 rok, oficjalna premiera może nastąpić między 2024 a 2025 rokiem. Wersja V GTA została wydana już w 2013 roku.

Uwaga końcowa

Ta gra prawie nigdy nie schodziła z list przebojów od czasu jej premiery. Najbardziej praktycznymi przyczynami tego samego są:

· Nieliniowa fabuła gry

· Humorystyczna strategia gry

· Skróty w grze

· Zaawansowana sztuczna inteligencja i rozrywka w grze

· Szczegółowe build-upy gry

· Zainteresowane zwroty akcji i elementy

Społeczność twórców modów do GTA V zawsze zapewniała użytkownikom rozrywkę. Przez lata zawsze istniał strumień poprawek, wskazówek w grze i rozrywki dla użytkowników.

– Reklama –Źródło : https://www.techthirsty.com/gta-6-might-see-launch-next-year-a-decade-after-gta-v/