GTA 6 może mieć zniszczalne drapacze chmur, podpowiada Rockstar ogłoszenie o pracę


Rockstar Games opublikowało nową ofertę pracy dla artysty VFX, który sugeruje, że jeszcze nie ogłoszony Grand Theft Auto 6 może zawierać zniszczalne drapacze chmur i inne atrakcje.

Opis pracy wspomina o wielu ambitnie brzmiących efektach, od spadających drapaczy chmur po bardziej subtelne efekty, takie jak deszcz spływający po budynku. Możesz przeczytać więcej poniżej.

Pomagamy ożywić środowisko, postacie, broń, pojazdy i nie tylko. Efekty wizualne pomagają zanurzyć gracza w wiarygodnym świecie, od używania efektów otoczenia dla rzeczy takich jak owady wokół gracza i deszcz kapiący z budynków po wydarzenia niszczenia na dużą skalę, takie jak drapacze chmur spadające na ziemię.

Powiązana zawartość – Kompletny przewodnik Sony PS5 – Kompletny zasób na PlayStation 5

Rockstar Games nie ogłosiło jeszcze oficjalnie GTA 6, ale ostatnia partia raportów oznaczała, że ​​gra zostanie wydana nie wcześniej niż w 2025 roku. W tym momencie gra z pewnością będzie dostępna wyłącznie na PS5, PC i Xbox Series X/ S.

Tymczasem Rockstar Games szykuje się do premiery Grand Theft Auto 5 i Grand Theft Auto Online na PS5 i Xbox Series X/S, które pojawią się w marcu 2022 roku. Ponadto remasteruje GTA III, Vice City i San Andreas w ramach trylogii Grand Theft Auto: Definitive Edition.

[Source – TheGamer]Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6967E1A2C7B1412A95AB264B306BD22A&url=https%3A%2F%2Fwww.psu.com%2Fnews%2Fgta-6-could-have-destructible-skyscrapers-hints-rockstar-job-listing%2F&c=6075947384629772030&mkt=fr-fr