GTA 6 ma zostać wydane w 2025 roku

Grand Theft Auto VI: wkrótce długo oczekiwana premiera?

Według najnowszych plotek fani sagi Grand Theft Auto będą musieli poczekać trochę dłużej, zanim będą mogli dostać w swoje ręce kolejne dzieło.

Renomowany wydawca Rockstar Games znany jest z tego, że nie spieszy się z wydaniem nowych gier AAA. I wygląda na to, że wydanie GTA 6 nie jest wyjątkiem od reguły. Rzeczywiście wkrótce minie 7 lat od ostatniej gry z serii i potencjalnie 12 lat między premierami GTA 5 i GTA 6.

Jednak oczekiwanie może wkrótce dobiec końca. Rzeczywiście, Rockstar Games potwierdziło zamiar zaprezentowania pierwszego zwiastuna GTA 6 w grudniu, aby uczcić 25-lecie firmy. Ta nieoczekiwana zapowiedź zaskoczyła wielu fanów, którzy spodziewali się październikowej odsłony. Możliwe nawet, że data premiery gry zostanie ogłoszona w zwiastunie lub przynajmniej w oknie premiery.

Kiedy możemy spodziewać się premiery GTA 6?

Krążą spekulacje na temat daty premiery GTA 6. Część fanów liczy na datę premiery w 2024 r., inne natomiast wskazują na rok 2025. Plotki sugerują również, że Rockstar milczał, aby nie ogłaszać daty premiery dopiero wtedy, gdy będzie to możliwe. jest bliski potwierdzenia.

Co więcej, źródła wewnętrzne sugerują, że Rockstar rozpoczął rozmowy z agencją reklamową w sprawie rezerwacji powierzchni reklamowej w Nowym Jorku w grudniu, tuż po premierze zwiastuna GTA 6. Może to oznaczać, że data lub okno wyjściowe zostaną wyświetlone na ekranie. te media.

Źródło: komiks.com