GTA 6: Joker grozi, że połączy siły ze znanym hakerem w najnowszym wydaniu sagi

Kolejne zagrożenie dla Rockstar Games

Po tym, jak zagroził Rockstar Games podjęciem kroków prawnych w związku z rzekomym wykorzystaniem jego podobizny w zwiastunie GTA 6, niesławny „Florida Joker” wypuścił nowy klip, w którym twierdzi, że planuje połączyć siły ze znanym hakerem GTA, aby siać w grze jeszcze większy chaos. studio.

W swoim filmie opublikowanym na TikToku Sullivan początkowo zażądał „10 milionów dolarów” za „bezpłatną reklamę” Rockstar i GTA 6, a także za „zniesławienie charakteru” oraz „cierpienie i ból”, którego rzekomo doznawał. Następnie zagroził, że „wyciągnie tego dzieciaka z oddziału psychiatrycznego, da mu laptopa i ponownie włamie się do ich systemu”, jeśli firma nie spełni jego żądania.

We współpracy ze słynnym hakerem GTA

Dla tych, którzy go nie znają, Lawrence Sullivan, nazywany „Florydzkim Jokerem”, nawiązuje do niesławnego 18-letniego hakera GTA, Ariona Kurtaja. Kurtaj, jedna z osób odpowiedzialnych za masowy wyciek Rockstar, w wyniku którego wyciekło mnóstwo poufnych informacji, został wcześniej skazany na bezterminową hospitalizację po wielokrotnych próbach włamań do znanych firm, w tym Ubera i Nvidii.

To nie pierwszy raz, kiedy „Florida Joker” żąda od Rockstar absurdalnej sumy pieniędzy, podobnie jak Sullivan żądał wcześniej 2 milionów dolarów po premierze zwiastuna GTA 6, twierdząc, że w zwiastunie wykorzystano jego podobiznę. Jak można się było spodziewać, studio GTA nie zgodziło się na jego pierwotną prośbę. Chociaż Rockstar Games nie skomentowało jeszcze tych najnowszych zagrożeń, jest prawdopodobne, że w najbliższym czasie nie wyśle ​​Sullivanowi 2 milionów dolarów, nie mówiąc już o 10 milionach dolarów.

Kontrowersje wokół GTA 6

Pomimo dramatu i kontrowersji wokół GTA 6 w okresie poprzedzającym jego premierę, kolejna gra Rockstar walcząca z przestępczością nabiera już kształtu po niemal rekordowej premierze zwiastuna. Oczywiście, jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, kiedy będzie data premiery GTA 6, również tam Ci pomożemy.

Źródło: www.bing.com