GTA 6: Joker grozi sprzymierzeniem się z hakerem w najnowszym wydaniu sagi

Zagrożenie „Jokerem z Florydy” przeciwko Rockstar Games

Po tym, jak zagroził Rockstar Games podjęciem kroków prawnych w związku z rzekomym wykorzystaniem jego wizerunku w zwiastunie GTA 6, niesławny „Joker z Florydy” opublikował nowy film, w którym twierdzi, że planuje nawiązać współpracę ze znanym hakerem GTA, aby siać w mieście jeszcze większy chaos. studio.

W swoim ostatnim filmie na TikToku Sullivan początkowo zażądał „10 milionów dolarów” za „bezpłatną reklamę” Rockstar i GTA 6, a także za „ [diffamation] charakter” oraz „cierpienie i ból”, którego rzekomo doznawał. Następnie zagroził, że „wypuści tego chłopca ze szpitala psychiatrycznego, da mu laptop i ponownie włamie się do systemu” w Rockstar, jeśli firma nie spełni jego żądania.

Współpraca z hakerem GTA

Dla tych, którzy go nie znają, Lawrence Sullivan, nazywany „Florydzkim Jokerem”, w swoim krótkim filmie nawiązuje do niesławnego 18-letniego hakera Ariona Kurtaja. Kurtaj, jedna z osób odpowiedzialnych za masowy wyciek Rockstar, w wyniku którego wyciekło mnóstwo poufnych informacji, został wcześniej skazany na bezterminową hospitalizację po ciągłych próbach włamań do znanych firm, w tym Ubera i Nvidii.

Roszczenia o odszkodowanie od Rockstar Games

To nie pierwszy raz, kiedy „Florida Joker” żąda od Rockstar absurdalnej kwoty pieniędzy po tym, jak Sullivan zażądał wcześniej 2 milionów dolarów po premierze zwiastuna GTA 6, twierdząc, że jego wizerunek został wykorzystany w zwiastunie. Jak można się było spodziewać, studio gier nie spełniło początkowej prośby. Chociaż Rockstar Games nie skomentowało jeszcze tych najnowszych zagrożeń, jest mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie prześle Sullivanowi 2 miliony dolarów, a co dopiero 10 milionów dolarów.

Problemy związane z wydaniem GTA 6

Pomimo dramatu i kontrowersji wokół GTA 6 w okresie poprzedzającym jego premierę, kolejna kryminalna produkcja Rockstar jest już przedmiotem wysokich oczekiwań po wydaniu niemal rekordowego zwiastuna. Oczywiście, jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, kiedy będzie data premiery GTA 6, również tam Ci pomożemy.

Źródło: www.bing.com