GTA 6: Integracja Bitcoina, Ethereum i Tethera?

Plotki na temat integracji kryptowalut w GTA 6

Krążą pogłoski o możliwej integracji zasobów cyfrowych w długo oczekiwanym Grand Theft Auto GTA 6. Pogłoski te pojawiają się od 2021 roku, ale zostały wznowione przez pseudonimowego użytkownika X. Według tego użytkownika X, GTA 6 będzie integrować Bitcoin (BTC) , Ethereum (ETH) i Tether (USDT) do płatności i usług kryptowalutowych w grach.

Użytkownik Podkreślił, że gra umożliwi użytkownikom „płatności w kryptowalutach”. Według niego trzy „potwierdzone” aktywa kryptograficzne to Bitcoin, Ethereum i Tether.

Rockstar Games milczy na temat tych plotek

Twierdzenia są nadal uważane za plotki, ponieważ Rockstar Games, twórca gry, nie potwierdził jeszcze swoich zamiarów zintegrowania płatności kryptograficznych z GTA 6. Oficjalne ogłoszenia i zwiastuny GTA 6 od Rockstar Games n ’ również nie potwierdziły włączenia technologii blockchain, w dużej mierze mniej zintegrowane systemy płatności w kryptowalutach.

W 2021 kolejny użytkownik Powiedział też, że gra zaoferuje brokera i kilka zasobów cyfrowych.

Potencjalne skutki integracji kryptowalut z GTA 6

Gdyby GTA 6 zintegrowało zasoby cyfrowe ze swoją rozgrywką, branża kryptowalut odnotowałaby niezwykłą transformację w sektorze rozrywki od czasu premiery Bitcoina w 2009 roku.

Dla tradycyjnej społeczności graczy ta wiadomość może oznaczać dynamiczną rozgrywkę z niezliczonymi możliwościami. Gracze odkryją nowe strategie gier, kamienie milowe i unikalne struktury ekonomiczne oparte na wirtualnych aktywach ze świata rzeczywistego, takich jak kryptowaluty i tokeny niezamienne (NFT).

Twórca gry zapowiedział w zwiastunie, że GTA 6 ukaże się w 2025 roku. Do tego czasu fani kryptowalut i gier będą musieli cierpliwie czekać na oficjalne potwierdzenie od twórców gry.

Źródło: cryptorank.io