GTA 6 Insider dokucza planom DLC Rockstar


Rockstar Games może już planować Grand Theft Auto VI DLC. Fani z niecierpliwością czekali na więcej informacji na temat GTA 6 przez jakiś czas, ponieważ prawdopodobnie będzie to jedna z największych gier wszechczasów. Rockstar Games nadal podnosi i ustawia poprzeczkę w sposób, w jaki nie jest w stanie żaden inny programista i prawdopodobnie nie będzie inaczej w przypadku tej gry. Red Dead Redemption 2 była absurdalnie innowacyjną grą, która jest punktem odniesienia dla gier z otwartym światem i GTA 6 jest zarówno kontynuacją tego, jak i drugą najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów, Grand Theft Auto V. Deweloper nie spieszy się z następną grą, a dzięki przeciekom udało nam się już rzucić na nią okiem, ale wciąż czekamy, aby dowiedzieć się więcej na jej temat.

Powiedziawszy to, niedawny komentarz Tez2, znawcy Rockstar Games, zauważył, że uważają, że Rockstar jest na dobrej drodze do ogłoszenia GTA 6 w tym roku i prawdopodobnie wypuści ją w przyszłym sezonie świątecznym, z możliwością opóźnienia do początku 2025 r. Aby upewnić się, że gra nie zostanie bardziej opóźniona, Tez zauważył, że Rockstar może być zmuszony do wycięcia zawartości z gry, którą można następnie ukończyć i przepakować później jako DLC. Nie jest to całkowicie wykluczone, ponieważ Rockstar zmienił przeznaczenie niektórych rzeczy, z których został wycięty Grand Theft Auto V Póżniej w GTA Online. Raporty sugerowały również, że kiedy Tyran 2 został odwołany, niektóre jego koncepcje i funkcje zostały uratowane Red Dead Redemption 2.

„Osobiście uważam ogłoszenie za pewnik w tym roku” – powiedział informator. „Nie sądzę, aby kierownictwo wyższego szczebla było w stanie opóźniać dalsze wakacje 2025/2026. Wycinanie większej liczby części gry w celu spakowania ich w DLC do późniejszego wydania może być bardziej zrównoważone dla kierownictwa niż dalsze opóźnianie”.

Biorąc to wszystko pod uwagę, niekoniecznie jest to zły pomysł. Aby wydać grę w rozsądnym czasie, trzeba będzie coś wyciąć, taka jest natura tworzenia gier. Jednak zawsze dobrze jest, jeśli można go później wykorzystać do innych treści. Nie tylko zyskujesz bardziej dopracowane wrażenia, ale zachowujesz podstawową wizję gry w nienaruszonym stanie. W ostatnich latach Rockstar w dużej mierze odszedł od DLC premium, więc nie jest jasne, jak to DLC będzie wyglądać, ale prawdopodobnie miną lata, zanim go zobaczymy.

Co chcesz zobaczyć w GTA 6? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/grand-theft-auto-gta-6-vi-dlc-cut-content-rockstar-games/