GTA 6 – najdroższa gra wideo wszechczasów?

GTA 6 może być najdroższą grą wideo wszechczasów

GTA 6 lub Grand Theft Auto 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo dla graczy. Fani są ciekawi budżetu gry wideo GTA 6. Twórcy gry wideo i jej firma macierzysta „Take-two Interactive” oficjalnie nie ujawnili kosztów i budżetu gry wideo GTA 6.

Istnieją jednak doniesienia, które ujawniły szacunkowe wartości poprzednich gier wideo GTA. Teraz budżet nadchodzącego GTA 6 jest podobno najbardziej ambitny. Koszt produkcji gry wideo GTA 6 sięga miliardów.

Krążą pogłoski, że GTA 6 ma być najdroższą grą wideo w historii. Mówi się, że koszt GTA 6 waha się między 1 a 2 miliardami dolarów. Dexerto Gaming twierdzi, że GTA 6 będzie „najdroższą grą wszechczasów”.

GTA 6 będzie większe niż GTA 5

Fani i gracze spodziewają się, że GTA 6 będzie większe niż GTA 5. Przecieki z GTA 6 ujawniły, że esencja Vice City została wzmocniona i ulepszona dzięki teksturom HD, odbiciom, realistycznemu oświetleniu i naturalnemu niebu. Wdrożenie takich ulepszeń zwykle zajmuje dużo czasu.

Inne gry oparte na książkach

W maju Amazon.com Inc i szwedzki producent gier Embracer Group porozumiały się w sprawie opracowania i opublikowania gry MMO opartej na serii fantasy „Władca Pierścieni”. Gra, która jest we wczesnej fazie produkcji, zostanie osadzona w Śródziemiu i będzie zawierała historie literackiej trylogii „Hobbit” i „Władca Pierścieni” napisanej przez JRR Tolkiena. Duża liczba graczy jednocześnie wzrosła podczas pandemii COVID-19 i pozostała silna. Wydawca gier wideo, Electronic Arts, wypuścił również w maju grę mobilną „Władca Pierścieni: Bohaterowie Śródziemia”.

Często zadawane pytania

  • Kiedy premiera GTA 6?
    Twórcy GTA 6 nie wydali jeszcze żadnego oficjalnego ogłoszenia dotyczącego Grand Theft Auto 6.
  • Czy GTA 6 będzie najdroższą grą wideo wszechczasów?
    GTA 6 będzie najdroższą grą wideo wszechczasów.

Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialności: Autorem tej treści jest strona trzecia. Poglądy wyrażone tutaj są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej z jej treści ani nie ponosi za nie odpowiedzialności w jakikolwiek sposób. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu upewnienia się, że wszelkie podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, związanych z raportem i jakąkolwiek jego zawartością.

Źródło: Economic Times