GTA 6: Do 400 godzin gry?

Grand Theft Auto 6: nowe, kolosalne dzieło w przygotowaniu

Gra, która obiecuje wiele godzin zabawy

Od niemal dekady fani serii Grand Theft Auto z niecierpliwością czekają na premierę szóstej części. I według niektórych ostatnich przecieków nie będą zawiedzeni. Według wewnętrznego źródła Rockstar gra zaoferuje nie mniej niż 400 godzin treści i rozgrywki. Coś, co zachwyci najbardziej wymagających graczy!

Instalacja, która będzie wymagała cierpliwości

Jeśli pogłoski się potwierdzą, do pobrania Grand Theft Auto 6 potrzebne będzie szczególnie szybkie łącze internetowe. Rzeczywiście, gra może zajmować aż 750 GB miejsca na dysku twardym, co może oznaczać kilka dni pobierania. Jeśli to się potwierdzi, będzie to największa gra wideo w historii.

Kompatybilność z omawianymi konsolami

Ten gigantyczny rozmiar może stanowić problem dla graczy PlayStation. Rzeczywiście, pojemność pamięci wewnętrznej PlayStation 5 jest już prawie całkowicie zajęta przez pliki systemowe, pozostawiając bardzo mało miejsca na gry. Mimo to jest mało prawdopodobne, aby Rockstar Games i Take-Two Interactive wypuściły tak oczekiwaną grę i uniemożliwiły jej odtworzenie na PlayStation.

Premiera planowana na rok 2024 lub 2025

Take-Two Interactive, spółka-matka Rockstar Games, zasugerowała, że ​​Grand Theft Auto 6 może ukazać się w 2024 lub 2025 roku. Według dyrektora generalnego firmy te lata finansowe będą stanowić poważny punkt zwrotny z nowymi rekordami wydajności. Dlatego będziemy musieli poczekać trochę dłużej, zanim dowiemy się więcej.

Ekscytujące plotki

Niewiele jest informacji na temat Grand Theft Auto 6, ale niektóre plotki wspominają o obecności dwóch grywalnych postaci o imieniu Jason i Lucia. Może być również tak, że akcja gry toczy się we współczesnej wersji Vice City, mieście inspirowanym Miami. Z niecierpliwością czekamy na dalsze zapowiedzi od Rockstar Games i Take-Two Interactive w nadchodzących miesiącach.

Źródło: www.bing.com