GTA 6. Data premiery gry Rockstar ujawniona przez Microsoft w dokumencie na CMA


Dokumenty Microsoftu i Sony, które omawiały szeroko dyskutowane przejęcie Activision-Blizzard, ujawniają głębokie rewelacje. Gigant z Redmond najwyraźniej ujawnił rok, w którym ukaże się Grand Theft Auto VI, jeśli dom PlayStation zdradzi liczbę abonentów Xbox Game Pass.

Tak jak we fragmencie, o którym wspominaliśmy wcześniej, Microsoft ujawnił swój plan przed rokiem, w którym Take-Two Interactive i Rockstar Games planują wprowadzić GTA 6. Microsoft przyznał, że długo wyczekiwane Grand Theft Auto firma oficjalnie wyznaczyła datę otwarcia na 2024 rok i że firma jest bardzo świadoma tego tematu.

Według nowego badania firma przyjrzała się temu tytułowi. Elementy strzelanki pojawiły się również w Red Dead Redemption. Microsoft zaznacza, że ​​oba tytuły, jedne z najlepszych w historii gier, dostępne są na różnych platformach, w tym na konsolach PlayStation. W ten sposób Microsoft wyglądał, jakby dobrze było podkreślić, że poza serią Call of Duty, inne strzelanki lub z elementami strzelanki będą nadal istnieć na platformach Sony w nadchodzących latach. Microsoft już stwierdził, że Call of Duty nie stanie się Xbox Exclusive i będzie kontynuować prace gdzie indziej, prawdopodobnie na Nintendo Switch.

Wciąż jest nadzieja, że ​​GTA 6 pomoże w dalszym rozwoju, a pianista w Rockstar powinien dorównać. Prognozy Microsoftu mogą się diametralnie zmienić w ciągu najbliższych kilku miesięcy, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wpływ kolejnej odsłony serii.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/23/gta-6-the-release-date-for-the-rockstar-game-revealed-by-microsoft-in-the-document-at-the-cma/