Czy pojawią się nowe informacje o GTA 6? Plotki sugerują duże ogłoszenie w Miami.

Czy wkrótce poznamy nowe informacje na temat Grand Theft Auto 6?

Jeśli niedawno powtórzyliśmy plotkę, że Grand Theft Auto 6 można było to ogłosić 17 maja, to kolejna plotka wzmacnia pogląd, że dowiemy się czegoś z oczekiwanego Gwiazda Rocka gra wideo już wkrótce.

Rzekomo ujawniony dokument na subreddicie r/GTA6 dałby nadzieję fanom tej popularnej sagi. Mimo że na razie oficjalnie nic nie wiadomo, a pojawiają się jedynie plotki i rzekome przecieki GTA 6 (tak, wiadomo, że w rozwoju), to domniemany wyciek dokumentu Take-Two Interactive na Redditzie jest bardzo ważny.

Dlaczego dokument jest tak ważny? Bo to by na to wskazywało Take-Two Interactive, dystrybutor sagi GTA i właściciel studia Rockstar Games, planuje przeprowadzić duża kampania reklamowa w Miami dla nieujawnionego „tytułu potrójnego A”.

Zdjęcie hotelu The Guild Downtown List jest adresowane do Centrum Gildii, bardzo luksusowego hotelu w Miami, z którym podobno skontaktował się Take-Two, używając jednej ze stron parkingu, aby ogłosić duże ogłoszenie, które pozostanie przez całe 12 miesięcy „od późnego lata 2023”.

Chociaż w tej chwili nie mamy potwierdzenia, że ten wyciek jest prawdziwy i że źródło jest wiarygodne, wiele wskazuje na to, że jeśli to prawda, omawiana gra byłaby kolejnym GTA VI. W przeszłości Take-Two wykorzystywało również fasady różnych budynków w Stanach Zjednoczonych do reklamowania nowych GTA. Ogłoszenia, które utrzymywały się przez wiele miesięcy, w różnych częściach świata i tyle przyciągały uwagę ze względu na duże rozmiary.

Na razie musimy cierpliwie czekać, aby dowiedzieć się, czy przeciek okaże się prawdziwy i czy zbliża się oficjalna zapowiedź GTA 6. Zostało mniej czasu.

Niektóre z linków dodanych w artykule są częścią kampanii afiliacyjnych i mogą przedstawiać korzyści dla Softonic.

Źródło: en.softonic.com/articles/gta-6-closer-than-we-think-a-supposed-leaked-document-raises-the-alarms.