GTA 6: Błędy w zarabianiu pieniędzy w Grand Theft Auto 6

Czy jesteś zagorzałym fanem serii Grand Theft Auto i z niecierpliwością czekasz na informacje na temat kolejnej części, GTA 6? Jesteś we właściwym miejscu! Rockstar Games wreszcie ujawniło kilka szczegółów na temat tej długo oczekiwanej gry, która już zapowiada się na sukces. Poniżej dowiesz się wszystkiego, co możesz zrobić w GTA 6, aby zarobić pieniądze!

Pranie srebra

Według filmów z rozgrywki, które wyciekły, w GTA 6 możliwe będzie pranie pieniędzy poprzez nielegalną działalność. W grze dostępne będą nieruchomości i firmy, które będziesz mógł wykorzystać w tym celu. Film z włamania pokazuje nam symbol pralki ze znakiem „$” w myjni samochodowej Hanka. Dość powiedzieć, że na praniu brudnych pieniędzy można osiągnąć duże zyski.

Odbiór

W Red Dead Redemption 2 Rockstar Games wprowadziło możliwość otrzymywania skradzionych koni i wozów. W GTA 6 możesz grać jako skradziony odbiornik samochodowy. Ale to nie wszystko, możesz także kolekcjonować i sprzedawać dzieła sztuki, aby łatwo zarobić pieniądze.

Włamania

Jeśli masz puste kieszenie, szybkim sposobem na zarobienie pieniędzy w GTA 6 mogą być napady. Według przecieków gra koncentruje się wokół dwóch głównych bohaterów, Jasona i Lucii, których łączy związek w stylu Bonnie i Clyde’a. Podczas napadów będziesz mógł wydawać rozkazy drugiej postaci, na przykład nakazując jej poddanie się lub niestawienie się na swoim. Dodatkowo każda postać będzie miała torbę do przenoszenia skradzionych pieniędzy i złota.

Ale bądź ostrożny, samo popełnienie tych przestępstw nie gwarantuje całkowitej bezkarności. Wyciekły także informacje na temat systemu badawczego podobnego do tego z Red Dead Redemption 2, który może wpędzić Cię w kłopoty, jeśli nie będziesz ostrożny. Aby odnieść sukces, musisz wykazać się sprytem lub uciekać szybciej niż policja!

Źródło: www.bing.com